Kızlar annem için dua yalvarıyorum...

Gul receli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2015
640
337
Annem meme kanseriydi 2bucuk yil oldu ilaç kullanıyor.Fakat son 1aydir basi cok ağrıyordu.Beyin emarı çektirdik.Kafatasi kemiginde 4 mm lezyon cikti.Pazartesi gunu pet ct ye girecek tamamen kontrol olacak.Lezyonun ne olduğunu iyi mi kotu mi ne olacagini bilmiyoruz pazartesi açıklanacak.Annem sürekli ağlıyor.3 Kardesiz ve kardeslerim kucuk.Sizden dua istiyorum lütfen.Öncelikli duam "kenzul arş" duası.Lütfen herkes bir "Kenzul Arş" okuyup annemin saglikli dertlerine deva şifa olması ve uzun hayirli omru olmasi icin gonderebilir mi?Ya şafii de olur okuyabildiginiz kadar kızlar..
Annem hiç gün yüzü görmedi kızlar hep fedakar hep çile cekti..Yalvaririm onu bu halde görmeye dayanamiyorum dualariniza ihtiyacim var.Adı Serpil..Nolursunuz bir kerecik olsun okuyun ve okuyanlar okudum diye belirtsin.Sizlerden duamı asla eksik etmeyeceğim gerçekten çok caresizim.Allah hepimiz bir olursak belki dualarimizi kabul eder..
Not:Büyük ihtimal kemige sicramis oldugunu gosteriyor sonuc pazartesi tum kemiklerine bakilacak..Allah rizasi icin yardim edin duadan baska carem yok yalvariyorum size annem giderse kolum kanadim gider..Cocuklugum gider..

Son düzenleme:
okudum cnm, Rabbim anneni size bağışlasın eskisinden de sağlıklı olup bir ömür mutlu huzurlu yaşayın

Aminn Allah'ım sizinde en zor zamanınızda Hızır Aleyhisselamla müjdelendirsin inşallah Allah razı olsun ikinizdende..Ne kadar cok dua toplayabilirsek o kadar cok etkili olur.Lütfen dualarinizi eksik etmeyin nolur her ettiginiz du icin bende sizlere dua ediyorum..Lütfen yardimci olun kadinlar klubu uyeleri..

Diğer gruplarda paylasirsaniz daha çok kişi görecektir canım,her duamda anneniz olacak inşallah

Çok geçmiş olsun. İyi düşünün karamsar olmayin lütfen annenize destek olmanız gereken bir Zaman. Biz bi arkadaşın yoğun bakımdan çıkamaz dediği kardesi icin burada YA ŞEKUR (şükür anlamında) esmasini okuduk daha esma hatmimiz bitmeden şükürler olsun yoğun bakimdan çıktı bize selam bile yolladi.

Bnde internetten okuyup başlatmıştım bu esma hatmini çok sırlı ve etkili diyordu gerçekten gorduk. Sizde baslatabilirsiniz yardimci oluruz inşallah. Allah başınızdan eksik etmesin anneciginizi tum anneleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…