Kızlar annem için dua yalvarıyorum...

Allah razi olsun sizden Allah sizede en sıkıştığınız anda Hizir Aleyhisselamla mujdelendirsin dua eden ellerinize kollariniza saglik..

Nolur sayiyi artıralım Allah rizasi icin dua yardimlarinizu bekliyorum..Aglamaktan bayilmak uzereyim yatağımdan kalkamiyorum resmen bitirdi bu hastalik bizi.Sifa dualariniza dileklerinize ihtiyaci var annemin..Peygamber efendimizin yuzu suyu hurmetine yardim edin..

Arkadasim anneniz icin 300 tane Ya Sekur cektim
Allah sifa versin
Anneniz icin guclu durmaya calisin su an sizi boyle goruyorsa daha cok uzulup hhastaligi onu daha fazla etkileyecektir

Seni çok iyi anlıyorum..Annem de 2 sene önce idrar torbası alındı.Kemoterapi gördü.bu hafta yine tahliller yapıldı.Her gün dua ediyoruz inşallah iyi çıksın bu tahliller diye.perşembe doktora gostericez.Dua larimda annecigini de tüm hastalarda olacak inşallah.Rabbim şifa versin .Dua larimizi kabul etsin.Annen de annem de iyi olsun inşallah.Bugün ikisi için de tüm şifa bekleyen hastalar içinde ya şafi okuyacagim

Allah razi olsun Allah dilerim ki annelerimizi tez vakitte sağlığına kavustursun.Allah bizi ana acisiyla sinamasin insallah..

Nasil yapicam bunu?
Artik bu dualardan hangisini secersen bi tanesini baslat, ilk mesajina da annem icin bu duayi su kadar okuyacagiz ya da bu esmayi bu kadar cekecegiz diye, okuyan arkadaslarimizda yazar sayiyi buluruz , Ya Latif esmasi 16641 kere cekiliyor, diyelim ki ona baslanacak , sen baslarsin okudugun adedi yaz buraya sonra buraya okuyan arkadaslarda yazar

Hangisi daha tesirlidir?

Konuyu yeni gördüm canım benim çok çok çok üzüldüm tabi ki de okurum Allah'ım Safi ismi yüzü suyu hürmetine acil hayırlı şifalar versin sana ve kardeşlerine bağışlasin Kıyamam yaa Rabbim kimseyi sevdikleriyle imtihan etmesin (

Hangisi daha tesirlidir?

Eger vakit kisitli ise Ya Latif daha kolay surede okunabilir
Ayni sekilde Ya Safi de sifa icindir internette Ya Safi icinde okunmasi gereken adet yaziyordur
Abdestle basla istersen sonra buradaki ilk msjina ekleme yap su kadar sayida okuyalim diye okudugun sayiyi yaz, oyle baslansin

anneciğin için kenzül arşı bugünde okudum. Allah annene şifa , sana yakınlarına da güç versin. güçlü ol annenin yanında ol çok geçmiş olsun. duamdasın cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…