Kızlar ankara şehir hastanesinde aşılama olan varmı nasıl oldu süreç bilgi pls

Anneolmak12567

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2022
221
-18
27
Kızlar bilkent ankara şehir hastanesinde aşılama olan varmı ınfilite polikliğine gittik bakalım bu ay

Acımıyor diyen söylüyor ben resmen öldüm dirildim bilmiyorum benimki belkide bu kadar zor oldu ama tekrar gircem korkuyorum gerçekten

Merhaba evet 3 gün oldu asilama yaptirali onun oncesinde agustosun 10 da baslamistim gitmeye aradan uzun zaman gecti verdikleri kagittakileri yapmak zaman aliyo bide adetiniz benim gibi duzensizse cok sukur ilk sureci gectik umarim tutar guzel haberler aliriz tedaviye basliycak olanlara allah yardimcisi olsun bu surecte baskalarinin fikrini pek sormanizi tavsiye etmem cunku insani korkutuyorlar ozellikle hsg de ama zor degil kolayda degil mutlaka ama dinlemeyin kimseyi derim
Kızlar bilkent ankara şehir hastanesinde aşılama olan varmı ınfilite polikliğine

Bende bilkentte 2 defa aşılama oldum tutmadı maalesef bu ay boş geçti şimdi adetim bekliyorum önümüzdeki ay yine devam 3 üncü asilamam olacak galiba

Acımıo diyen yalan söyler çünkü ben daha önce çekindim başka bir hastane de öldüm öldüm dirildim çok zor geçti benimki ama sefer de çok zor olacak çok korkuyorum
benim acı eşiğim yüksektir inanın o ilacı veriyor ya rahimden bağırdım ya tırnaklarım çekildi böyle bağırıp çağırmadım yani cidden ama olacak arkadaşta korkmasın korkunun ecele faydası yok ve kısa sürüyor bu önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…