kızlar Allah korusun tecavüze uğrasanız ve hamile kalsanız bebeği aldırırmıydınız?

XtUrkiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
608
1
slm kızlar bu soruyu hep kendıme soruyorum ama cvp veremıyorum sizin cvplarınızı merak ediyorum?Şimdiden tşk edrm

slm kızlar bu soruyu hep kendıme soruyorum ama cvp veremıyorum sizin cvplarınızı merak ediyorum?Şimdiden tşk edrm

canım çok yanlış soru ben bu soruya cevap vermem söylediğimiz herşeyden imtihan ediliyoruz bu tür sorular sorulduğundada üzülüyorum ve ayrıca o andaki duyguyla şimdiki duygu aynı olmaz

canım çok özür dileyerek soruyorum ama bi tanıdığının başına böylebişeymi geldi.:uhm:yoksa böylebi sorunun cevabını neden merak ettiğini anlayamadımCADIARZU

piskolojik açıdan çok yıkıcı bişey olur Allah kimseye yaşatmasın böyle şeyler ama sordugun soru çook düşünülmesi gereken bir konu hemen bir cevap verilemez diye düşünüyorum..

Çok zor bir durum.Allah kimseye yaşatmasın öyle bir durum karşısında insan ne yapar ne eder çok zor

ben kesinlikle aldırırdım.çocuk doğarsa ona büyünce senin baban sapığın tekiydi mi diycem.

allahım böyle imtihan etme kimseyi..
yanlış yapmakdan ve kötü insanlarda sana sığınırım...
çok zor bir durum .... o bebeğinde hiçbir günahı yok...
kafam durdu resmen....

tşk edrm kızlar hıc bı tanıdıgımın basına gelmedı ama bu durumu yaşayan çogu kişiyi duydum sadece merak ettim tek benmı cvp veremıyorum bu soruya yoksa herkesmı bunu merak ettım arkadaslar Allah kimsenin basına vermesin Allah bebeklerimizi sevdiğimizden olmasını nasip etsin

Böyle bir durumda içine girilebilecek ruh hali çok farklıdır muhakkak ama, şu andaki kafamla içim kan ağlaya ağlaya aldırırdım diye düşünüyorum. Böyle bir travmanın acısını ömür boyu ne kendime ne de çocuğa çektiremezdim herhalde. Allah göstermesin ya, çok korkunç.

ortada bişi yok iken bu soruyu sormak biraz saaçma geldi bana..düşünülerekte verilecek bir cewap değil

zor bi karar, ama cocugun sucu ne?demekden kendimi alamiyorum,
Allah kimseye de yasatmasin.
hayati bir tehlike yokkende bebegi aldirmanin,
onun canina kiymak oldugunu düsünüyorum,
hayir yani.

aldırırdım heralde ya...öyle bir olaydan sonra bide o adamın çocuğunu doğurmak ...
ı ıhh böyle bir acıyı kendime ve çocuğuma yaşatmazdım heralde.:1no2:ama insanın başına gelmeyince bilinmez şimdi bunları söylemek kolay...o ruh haliyle insanın nasıl karar alıcağıda belli olmaz..CADIARZU
Allahım kimseye böyle bir acı yaşatmasın..

zor,sacma,gereksiz ama gercek bir soru malesef..

kimbilir bunu yasayan ne cok insan vardir ülkemizde..

Bu sorunun bir cevabı var, böyle (Allah cümlesini esirgesin) durumlarda ertesi gün hapı diye bişey var, hamile kalmamak için hemen regl yapıyor ve hamilelik başlamadan bitiriliyor. Yine de Allah ım sen hepimizi esirge yarabbim, kimseleri bu durumlara düşürme dilerim ki.

bazı arkadasların sert tepki verceklerini biliyordum konuyu acarken arkadasın dedıgı gıbı kötü bi soru ama gercek bırsey benım veya bır tanıdıgımın basına böyle bısı gelmedı cook sukur Allah kımseyede vermesın ama bu basımıza böyle bısı gelmıcek anlamına gelmez hayatta neler oluyor ve böyle olaylarla karsılasan okadar cok kısı varkı ülkemızde belkı bu sitede bile vardır bu yazıyı okuyup üzülen insanlar vardır insan cvp veremiyor değilmi cok zor bır durum Allah kımsenın basına vermesın bunları düşünmek ona göre davranmak lazım kendımıze dıkkat etmemız lazım ortalık cokk kötüü

Allah kimseyi bu derde düşürmesin... ne biçim sorular soruyorsunuz ya... valla içim bir tuhaf oldu..şurda heyecanlı heyecanlı yorumları okuyordum...

neden böyle bir şeyi kafana taktın ki? unutma güzel şeyler düşün ki güzel şeyler gelsin başına... durduk yere nedir sorunun? başına mı geldi yok... arkadaşın mı yok... Allah korusun tövbe yarabbim... sinirim bozuldu valla...

Allah korusun :1shok:
böyle bir durum yokkken cvp yazmak saçma olur büyük konusmuş oluruz
cvp yazmamayı tercih ediyorum benneyaptımki
Allah kimseye göstermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…