Makyaj Ürünleri Kızlar Alışveriş Yapacağım Bu Ürünler Orjinal mi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Catherinezetajones

HukukçuHanım:)) /uğurum
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
117
5
kızlar merhaba öncelikle, bu siteye üyeyim,trendyol,limango gibi bir alışveriş sitesi bu da, bu H&T indirimi sürekli oluyor, bakar mısınız mac fondoten 21 tl
bende size sormadan almak istemedim bi bakıp orjinalliği hakkında yorum yapar mısınız pek anlamadığım için emin olamadım eğer orjinalse süper fiyatlar var %80 indirim var resmen
bekliyorum optummmm :26:
xxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım açıkcası ben gerçek bulmadım, çünkü uzun yıllardır ben maybelline kullanırım fakat rimellerinin hiç 25 tl'ye çıktığını daha görmedim. O site de 25 tl'den indirim olduğunu gördüm. Bir de ürünlerin gerçek resimleri de yok.

Tüh yaaaa heveslenip mutlu olmustum bak ama sitede baya ünlü, markalar indirime giriyordu shisedionun kremi falan var oda mi cakma acaba? Mac firca var oda mi cakma

bence bunlar orjinal değil çünkü macın ürünleri çok farklı ambalajları mac allaıklar falan orjinallikle alakası yok
ayrıca pazarda bile bunlara benzer ambalajlar var yani
hele ki mac ürünlerinin bu fiyatlarda satılması imkansız

arkadaşlar,siteden aldığım ürünler dün elime geçti.Benimde tereddütlerim vardı ama elinize ulaştıgında ürünlerin orjınal olduğu net bir şekilde anlaşılıyor.:)

siteden aldığım ürünler 2gÜN ÖNCE elime geçti.Benimde tereddütlerim vardı ama elinize ulaştıgında ürünlerin orjınal olduğu net bir şekilde anlaşılıyor.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ben de bugün M.A.C ten jel eyeliner sipariş ettim bu site üzerinden.Fiyatlar acayip düşük,orjinal diye yazmışlar sitede ama.Şimdi jel eyeliner gelince orjinal olup olmadığını nasıl anlarım ki acaba ya,size de bilgi verirdim :26::26:

kızlar bende sımdı baktım o sıteye mac in kapatıcısını kullanıyorum ve bı ay önce aldım mac in kendı magazasından 46tl ye aldım burda 80 yazıyo pudrasıda 60 tl idi sacmalamıslar.zaten kutusundaki eğim de orjınalınde yok..bence çakma...

Son düzenleme:
MAC jel eyeliner'larının kapağında MAC logosu bulunmaz arkadaşım. Eğer resimde görüldüğü gibi fırçayla beraber gönderiyorlarsa o zaten başlı başına saçmalık.

Arkadaşlar ürünler kesinlikle sahte! Anlamak için bakmak yeterli zaten. İçinde ne olduğu belli olmayan ürünlere boş yere para vermeyin lütfen. Bu siteden makyaj ürünü almak yerine gidin flormar, pastel.. markalarından ürün alın, inanın daha iyi.. En azından içiniz rahat etmiş olur. Marka ürün kullanacağım diye cildinize zarar verecek ürünler kullanmayın.

Son düzenleme:

Evet ben de sahte olduğunu fark ettim hemen iptal ettim siparişimi,üyeliğimi de iptal ettim.Ucuz etin yahnisi yenmez derler,doğru gerçekten de.Bir heves alayım dedim ama çok şükür geç olmadan fark ettim.

vip dukkanda aynı bu mac kampanyası açılmıştı ben de deli olmuştum allahım indirime bak diye,
göz kalemi ve fırça alabilmiştim anca çünkü herşey tükenmişti. siparişi vermiştim ama sonra tedarik edilemedi diye iptal olmuştu. iyi bari şanslıymışım :)
ama insanın içi gidiyor yaaa o ucuzluğu görünce

Son düzenleme:

hemde nasılll,insanın aldıkça alası geliyor:)Ben aldığım ürünlerden memnunum ve bir sorun çıkmadı.vip dukkan kampanyasını görmemiştim.Bukadar yerde de çıktığına göre bir problem yoktur herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…