Kızlar akıntı durumunuz nasıl

symslow

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
1.183
4
Kızlar benim akıntım baya yoğun doktorum 15 gün önce geçmezse fitil vereyim demişti geçmedi inanın güde 2-3 kere iç çamaırı değiştiriyorum sarı renkli ve haifi kokulu normal mi hamişlikte bu dönemde olması normal diyor çevremdekiler siz de durum nasıl

ya hamileyken daha cok akıntı olurmuş.ama benim aynı önceki gibi az ve beyaz.günde bir defa degişiyorum çamaşırımı.ama yeşil falan da olabiliyormuş

bende de günlük akıntı oluyor, kokusuz, hergün iç çamaşırı değiştiriyorum, günde 1 defa yetiyor ama gün içinde wc ye gittiğimde peçete koyuyorum, saat başı wc ye gidiyorum, her ec ye gidişte peçeteyi yeniliyorum, yoksa çamaşırım ıslak oluyor, ben de mantar olur belki diye korkumdan kuru tutmam amacıyla peçete çözümünü buldum

kızlar benimde akıntım oldukça fazlalaştı,hergün 2 günlük ped ve gece yatarkende çamaşırımı değiştiriyorum.kızlar günlük ped konusundada diasa daki pedleri tavsiye edebilirim,piyasadakilerden daha kalın ve uzun ben rahat ediyorum walla

günlük pedlerin mantara ve kaşıntıya sebep olabileceğini duymuştum da o sebeple ben peçeteyi kullanmayı tercih ediyorum

önceden devamlı günlük ped kullanırdım ben
şimdi sürekli yatar pozisyonda olduğumdan akıntımı tam olarak anlayamıyorum işin aslı
çünkü dışarı akamıyor içerde kuruyor gibi oluyor ve koyu kıvamlı olarak ara ara tuvalet kağıdıyla silerken geliyor dr normal dedi
ama 1-2 haftadır malum sürgü konulduğundan ve bebişin baskısı iyice arttığından zorlanıyorum ve idrar kaçıyor ara ara bir kaç damla
bir süre günlük ped kullanayım dedim
zaten pişik problemim oluyor ara ara
günlük pedle birlikte inanılmaz kaşıntı oldu ve pişiklerim coştu
çamaşır değiştirmeye döndüm hemen

kızlar ben uzun zamandır günlük ped kullanıyorum ve çokta memnunum.benimde ara ara akıntım geliyor ama dr kokulu ve sarı değilse önemli değil demişti.eğer böle olursa haberim olsun bakalım demişti.allahaşükür benim şeffaf veya beyaz oluyor kokusuda yok.kızlar doğuma yaklaştıkça böle akıntıların olması normalmiş hatta bazen az az suyumuz bile gelebilrmiş.ama tabi her ne olursa olsun değişik bir durumda muhakkak dr haber vermemiz gerekiyo diye düşünüyorum.

günlük pedlerle bende rahat edemedim oyüzden çamaşıımı değiştiyorum hergün akıntım çok fazla değil benim ilk zamanalr daha çoktu şimdi azaldı sanki

bendede akıntı çok fazla var hatta bunun için 3 kutu fitil kullandın beli aralıklarla en sonunda doktor akıntı kültürü bile yaptı şuanda gene çok fazla var ama normal heralde diye düşünüyorum

benimde akıntım biraz artmıştı.
8 haftalığım şuanda
lekelenmeden dolayı progesteron jeli kullanmaya başladım
2 gündür kupukuru.hiç akıntı gelmiyor bu seferde.
leke kesildi şükür ama akıntı nereye gittiki???

bilgisi olan varmı kızlar???

Hamileliğimin başından beri (şimdi 7 ay doldu) hep akıntım var.Bazen Sarı bazen şeffaf ve de koyu geliyor.Ped bazen günde iki tane kullanıyorum.Doktorum rengine bak kahverengi olursa dikkatli olalım demişti.Artık alıştım.

......................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
benim idrar yollarında yanma vardı dr. gittiğimde idrar tahlili yaptı yoğun iltihap çıktı daha önce düşük hikayem olduğu için 10 haftadan önce ilaç vermiyayim dedi şimdi ilaç kullanıyorum yeni başladım koyu yeşil renkte benimki peçete kullanıyorum dr. fitil verecem ama şimdi deil dedi açıklama yapmadı acaba kötü bişey mi var

Benimde akıntım kokulu ve bazen sarı bazen beyaz renkte geliyor, bende günlük çamaşır değiştiriyorum.

benım hamılelıgım 18.haftasında çok duzenlı olmamakla beraber su gıbı akıntım oluor...bıldıgın su...renk yok koku yok,kıvam yok......bazende kupkuru anlam vermedım dr normal oldugunu söyluor..

aynı şey bendede var ama iğrenç bir kokuyla çok rahatsız oluyorum benim gibi olan varmı

sürekli günlük ped kullanıyordum zaten ama hamileliğimle daha da arttı beyaz geliyor kotex in ince günlük pedleri var hiç kaymıyor yoğunluğuna göre günde 2 kez filan değiştirin daha rahat

merhaba darkolive,
ben de 18 haftalık hamileyim. Su gibi renksiz ve kokusuz zaman zaman çoğalıp azalan akıntım var. Sende şimdiki durum nedir? 12 şubatta 18 haftalık olduğuna göre şimdi 22 falan olmalısın.. Sorun devam ediyor mu? Bilgi verirsen sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…