Kizlar adetime 2 gun var gebelik testi yaptim cok soluk bir cizgi var sizce hamilemiyim

Çok net görünüyor ikinci çizgi:) benimkini gorseydiniz ikinci çizgiye var dediğim için bana deli derdiniz 😄 sizinki benimkinin yanında tescilli belgeli gibi

Ne alaka? Benim adet gunumde 18 ya da 20 idi 🙄🙄🙄 ilk sonucun hicbir onemi yok, duzenli artmasi onemli
Geç döllenme falan da olabilir herşeye göre değişir 91 düşük bulmuş 4 haftalık olsa değerler bu şekilde ortalama diye yazdım düzenli artması gerek diye de söyledim zaten

Geç döllenme falan da olabilir herşeye göre değişir 91 düşük bulmuş 4 haftalık olsa değerler bu şekilde ortalama diye yazdım düzenli artması gerek diye de söyledim zaten
2 cocuk dogurdum, baska hamilelik de gecirdim, milyon kere kadin doguma gitmisimdir, omrumde adet donemi 100 civari olmali cumlesini hic duymadim. O yuzden ne alaka diye sordum

2 cocuk dogurdum, baska hamilelik de gecirdim, milyon kere kadin doguma gitmisimdir, omrumde adet donemi 100 civari olmali cumlesini hic duymadim. O yuzden ne alaka diye sordum

Eklentiler

• Screenshot_20221007_003720_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20221007_003720_com.android.chrome.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 19
B BAM94 internette yazan bir bilginin pek bir kiymeti yok, sanki bilimsel yayin gibi koymussunuz. Bu sitede o kadar hamilelik haberi gordum yine de bu genellemeyi gormedim. Neyse onemli olan o degil, siz 100 olmali diye dogrulugu supheli bilgi verince konu sahibi de dahil hamile olup burayi okuyan ve degeri <100> olan herkes endise edecek. Dedigim gibi dogru bir veri mi emin degilim. Bi bakar misin Otrera Otrera yukaridaki ss’te yer alan bilgi dogru mu?

B BAM94 internette yazan bir bilginin pek bir kiymeti yok, sanki bilimsel yayin gibi koymussunuz. Bu sitede o kadar hamilelik haberi gordum yine de bu genellemeyi gormedim. Neyse onemli olan o degil, siz 100 olmali diye dogrulugu supheli bilgi verince konu sahibi de dahil hamile olup burayi okuyan ve degeri <100> olan herkes endise edecek. Dedigim gibi dogru bir veri mi emin degilim. Bi bakar misin Otrera Otrera yukaridaki ss’te yer alan bilgi dogru mu?
Merhabalar, şu dönemde şu kadar olmalı gibi bir değerlendirme yapmıyoruz. Yani adet döneminde şu kadar, döllenmede şu kadar gibi. Sadece woman ın da dediği gibi düzenli artış olması ve 1000-3000 arasında iken gebelik kesesinin görülür hale gelmesi önemli bizim için. Özellikle 3000 den sonra görülmüyor olması da bize dış gebelik ihtimalini akla getiriyor 🙏🏻

Aynen bakalım bekleyip göreceğiz pazt veririm bidahaki kanı artik

X