Kızlar adetime 1gün kala b-hcg 43.68 hamilemiyim sizce bilen varmı

busra44

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2007
2.446
19
39
Kızlar adetime 1gün kala b-hcg 43.68 hamilemiyim sizce bilen varmı
Bu değerleden anlayan varsa yazsın lütfen

Teşekkür ederim kızlar
Peki bu değere göre kaç haftalık hamileyim:CüvCüv:

evet arkadaşım hamilesin gözün aydın ama çok yeni 2veya 3 haftalık olabilir kendıne dikkat et.

Devlet hastaneleri yapıyor canım.Doktora çıkarsan o seni direk tahlile gönderir zaten

canım tebrik ederim hamileliğin hayırlı olsun ben adetim 2 gün geçtikten sonra yaptırdığım testte sonuç 64 çıkmıştı kendine çok dikkat et inşallah sağlıkla kucağınada alırsın

tebrik ederim büşra hamilesin bende ilk 5.46 çıktı iki gün sonra 127 çıktı seninkide çok yeni daha allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

tebrik ederim hamilesin canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah....
ben adete 1 gün varken yaptırdım...10.54 çıkmıştı...........şimdi 6 aylık hamileyim çok şükür oldukça iyi değerin..2 günde bir 2 ye katlanmalı değerinnsağlıklı bi gebelik için...
hayırlısı olsun

büşracımmmm kuşummmm tebrik ederimmmmmm Şeniz Şeniz Rabbim yavrunu sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

Kızlar hepinizee çok teşekkür ederim
Bugün doktora gidecektim ama doktorum şehir dışına çıkmış
haftaya pazartesi gelecekmiş
Haftaya kadar bekliycem mecbur

Kızlar hepinizee çok teşekkür ederim
Bugün doktora gidecektim ama doktorum şehir dışına çıkmış
haftaya pazartesi gelecekmiş
Haftaya kadar bekliycem mecbur

olsun bitanem haftaya gidersin ama dikkat et buarada kendine. çok dikkatli davran çok ani hareket etme ve dengeli beslen canım. busefer herşey yolunda gidecek eminim.

olsun bitanem haftaya gidersin ama dikkat et buarada kendine. çok dikkatli davran çok ani hareket etme ve dengeli beslen canım. busefer herşey yolunda gidecek eminim.

Zaten çok dikkatli davranıyorum canm
İnşallah bu sefer bişey olmaz bebeğime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…