Kızlar adetime 1gün kala b-hcg 43.68 hamilemiyim sizce bilen varmı

selam arkadaşım bence hamile olabilirsin bende günüm 5 gün geçe test yaptırdım 01 çıktı negatif senin olması lazım

Yok canım 1kere fezaya gitti
Übeyt akçinin hastasıyım ben
Oda şehir dışına çıkmış 1hafta yok senağlama

Sen hangi dokotra gidiyordun

bende feza beye gidiyorum.ama biraz ara verdik.aşılama yyaptı bana 4 gün iğne olmuştum.yumurtalıklar aşırı tepki verdi.neyse geçen ay yeniden gittim doktora yine aşılama dedi bu defa 10 tane iğneye çıkardı.bizde 4 tane fazla uyardıysa 10 tanede uyarır dedik.gülü seven dikeninme katlanır,olurda diyemem olmazda diyemem dedi.bizde biraz dinlenmeye karar verdik.zararı olacağını bile bile iğneyi 10 taneye çıkardı..

bende feza beye gidiyorum.ama biraz ara verdik.aşılama yyaptı bana 4 gün iğne olmuştum.yumurtalıklar aşırı tepki verdi.neyse geçen ay yeniden gittim doktora yine aşılama dedi bu defa 10 tane iğneye çıkardı.bizde 4 tane fazla uyardıysa 10 tanede uyarır dedik.gülü seven dikeninme katlanır,olurda diyemem olmazda diyemem dedi.bizde biraz dinlenmeye karar verdik.zararı olacağını bile bile iğneyi 10 taneye çıkardı..

Canım ozaman değiştir doktorunu
Doğu fertilde Deniz Denizhan varmış çok iyi bir doktormuş
Birde ona görün istersen
Yada übeyti dene
Ben şimdilik çok memnunum canım

Canım ozaman değiştir doktorunu
Doğu fertilde Deniz Denizhan varmış çok iyi bir doktormuş
Birde ona görün istersen
Yada übeyti dene
Ben şimdilik çok memnunum canım

bilmiyorum seviyorum doktorumu ama bu defa çok değişik geldi.uykusuzmuydu sinirlimiydi anlamadım..übeyte görümcem gidiyor oda übeyti tavsiye etti ama hepsinin yapacağı aynı şey..iğne ve aşırı uyarılma pko olduğundan kaçınılmaz son..sen gittinmi doktora?

bilmiyorum seviyorum doktorumu ama bu defa çok değişik geldi.uykusuzmuydu sinirlimiydi anlamadım..übeyte görümcem gidiyor oda übeyti tavsiye etti ama hepsinin yapacağı aynı şey..iğne ve aşırı uyarılma pko olduğundan kaçınılmaz son..sen gittinmi doktora?

Canım ya feza bey gerçekten çok ters bi doktor soru bile sorulmuyor adama
Übeyt bey öyle deil birde hasta takibi gerçekten çok güzel
Birde bunu dene canım ya belki daha iyi sonuç alırsın bundan

Ben gittim doktora dün canım
Ama gebelik çok yeni olduğundan keseyi göremiyorum dedi übeyt bey
Haftaya salı tekrar gidecem keseye bakacak
İnşallah keseyi görür bi sorun çıkmaz

Kızlar ya bişey daha aklıma takıldı
Şimdi doktorun keseyi görmesi normalmi
Birde benim düşük tehlikem olmasına rağmen vajinal ultrasonla baktı doktor
Normalde benim bildiğim düşük tehlikesi olanlara alttan bakılmaz

Canım ya feza bey gerçekten çok ters bi doktor soru bile sorulmuyor adama
Übeyt bey öyle deil birde hasta takibi gerçekten çok güzel
Birde bunu dene canım ya belki daha iyi sonuç alırsın bundan

Ben gittim doktora dün canım
Ama gebelik çok yeni olduğundan keseyi göremiyorum dedi übeyt bey
Haftaya salı tekrar gidecem keseye bakacak
İnşallah keseyi görür bi sorun çıkmaz

evet orası doğru bişey sorulmuyor gerçekten.ilk başta ona gittim ya o yüzden sorunuda bildiği için başka doktora gitmek istemedim.olmazsa bide übeyte görüneyim.akıl akıldan üstündür.bi kaç ay dinleneyim bakalım zaman ne gösterecek.işallah sende keseyi görürsün bebişin seninledir..

Meraba bende 4 haftalık hamıleyım b-hcg 199 Çıktı .tebrıkler allahım kucana almayı nasıp etsın sen nasıl anladın dÜŞÜk rıskı oldugunu onu merak ettım arkadaŞım

Meraba bende 4 haftalık hamİleyİm b-hcg 199 Çıktı .tebrİkler allahım kucana almayı nasİp etsİn sen nasıl anladın dÜŞÜk rİskİ oldugunu onu merak ettİm arkadaŞım

Canım doktorum vajinal ultrasyonla baktı.
Rahim duvarın kalınlaşmış ama daha bebeğin tutunamamış dedi
Ondan birde ben geçen ayda hamile klamıştım onuda düşürdüm onun için düşük riskin var dedi
Bu arada senide tebrik ederim canım allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım hayırlısı olur inşallah senin için..bende doktora gittim çarşamba,testim 12.57 çıktı ama doktor tam bilemiyorum cumartesi yine gel test yapalım dedi,ama bugün kahveringi akıntım geliyor,neler oluyor çok üzülüyorumsenağlama

canım hayırlısı olur inşallah senin için..bende doktora gittim çarşamba,testim 12.57 çıktı ama doktor tam bilemiyorum cumartesi yine gel test yapalım dedi,ama bugün kahveringi akıntım geliyor,neler oluyor çok üzülüyorumsenağlama

Canım üzülme sakın boşyere stres yapma
Bendede oluyor kahve rengi akıntı doktorum normal olabilir dedi
Muhtemelen bebek rahime yerleşiyor ondan oluyor canım

Canım üzülme sakın boşyere stres yapma
Bendede oluyor kahve rengi akıntı doktorum normal olabilir dedi
Muhtemelen bebek rahime yerleşiyor ondan oluyor canım

ne yazıkki bebek yokmuş canım,test sonucum 2.97,doktor adet söktürücü verdi,adet olduktan sonra gel dedi,yumurtlamaya bakacakmış...kısmet değilmiş,inşallah diğer ayda bende hamile olurum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ne yazıkki bebek yokmuş canım,test sonucum 2.97,doktor adet söktürücü verdi,adet olduktan sonra gel dedi,yumurtlamaya bakacakmış...kısmet değilmiş,inşallah diğer ayda bende hamile olurum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canım benim üzülme lütfen olurmu
Her işte vardır bir hayır demekki senin için bu ay böylesi hayırlıymış
İnşallah sende önümüzdeki ay hamile kalırsın canım

X