kızlar adet günüme 10 gün kala beni bir telaş sarıyor ama :(

Minel_ask

Previously lilla
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2010
3.326
3.791
kızlar hep adet günüme 10 gün kala kendimi okadar cok dinliyorumki hap 3 gün kalana kadar gebe zannedıyorum kendımı..cünkü gögsum şişiyor midem bulanıyor v.s fakat 3 gun kala gögsumdekı şişlikler gecıyr ve kasık agrım baslıyor anlıyorumki adet olucam.yaa baska seylerle ılgılenıyım unutuyum kendımı dınlemeyım dıyorum yapamıyorum..ve bosuna gıdıp bırde adet öncesı test alıyorum ve negatıf.benım gıbı olan varmııı?

ben ben ben ))))) ayni senin gibiydim bana yapma etme demelerine ragmen ayni seyi her ay yapiyoduum sonunda ovulasyin testi aldim veeeee tutturdum darisi basinaaa)))))

ben ben ben ))))) ayni senin gibiydim bana yapma etme demelerine ragmen ayni seyi her ay yapiyoduum sonunda ovulasyin testi aldim veeeee tutturdum darisi basinaaa)))))

cnm ovulasyon testını nereden aldın bende düşünüyorum internetten siparıs vermeyı düşünüyorum.bu arada hayırlı olsun :)) ne guzel darısı basıma.

cnm ovulasyon testını nereden aldın bende düşünüyorum internetten siparıs vermeyı düşünüyorum.bu arada hayırlı olsun :)) ne guzel darısı basıma.

eczaneden canim eczaneden aldim ama internette kullanish sheklini iyice oku... hamilelik testi gibi deil.. belkide HAMILESINDIR hic ihtiyacin olmaz ovulasyon testine.. eger bulamazsan nasil kullanildigini yaz ben sana anlatirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…