kızlar acılll yardım lutfennnnnnn !!!!!!!!!!

• Konu Sahibi qanatsizmeleq
  • Başlangıç Tarihi
Q

qanatsizmeleq

Ziyaretçi
bel agrım kasıklarda batma ve agrı mıde bulantısı ..vs var ama akıntım seffaf renkte degıllde beyaz renkte ve o kadar fazla degıl sızce hamılemıyım yada bu akıntının gelmemesı hamıle olmadıgım anlamınamı gelıyor ? lutfen yardım edın .. cvplarınızı beklıyorum .. :bbo: :çok üzgünüm: benneyaptımki

Valla şekerim bilimsel degil ama akşam üstü sohbette duydum idrarını yap içine karbonata at kabarırsa hamilymişsin bi denesene varsa karbonatan evde :emir_bebek:

belirtiler doğru cnm...akıntıyla ilgili hiç bir fikrim yok cnm....inşallah hamilesın :CüvCüv: yarın sabah bir test yaptır istıyorsan

bel agrım kasıklarda batma ve agrı mıde bulantısı ..vs var ama akıntım seffaf renkte degıllde beyaz renkte ve o kadar fazla degıl sızce hamılemıyım yada bu akıntının gelmemesı hamıle olmadıgım anlamınamı gelıyor ? lutfen yardım edın .. cvplarınızı beklıyorum .. :bbo: :çok üzgünüm: benneyaptımki

canım reglın kac gun gectı???????test yaptınmı?????a.s.

Valla şekerim bilimsel degil ama akşam üstü sohbette duydum idrarını yap içine karbonata at kabarırsa hamilymişsin bi denesene varsa karbonatan evde :emir_bebek:

yasakkelime yok cnm..ben inanmam yaw..bende denedim ama köpürmedi..aman yok bişey dedim,sonra bi baktım hamişim benim haberim yok

tesekkurler kızlar .. karbonatı denedım bu arada az once hafıf kabardı gıbı ama cokda fazla dııl kopurdu :bbo: sızce bu ne anlama gelıo ? :bbo:

reglıme daha 3 gun var ama cok merak edıorum .. :bbo:

evde cubuk test olsaydı yapardın eger hamıssen bır sure sonra silikte olsa ıkıncı cızgı cıkıyor canım.....:asigim:ısın belırtı kısmını pek bılemıyorum benım belırtılerım cok gec ortaya cıkmıstı......ınsallah hamıssındır canım ıyı haberlerını beklıyoruz.......:Saruboceq:a.s.:nazar:.

Son düzenleme:
tesekkurler kızlar .. karbonatı denedım bu arada az once hafıf kabardı gıbı ama cokda fazla dııl kopurdu :bbo: sızce bu ne anlama gelıo ? :bbo:

Cnm ben denemedim valla öyle duydum sadece umarım hamilesindir sabah test yapta yaz valla merak ettim :CüvCüv:

yarın alıcam test bakalım ıns hamıleyımdır :bbo: : :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ben bu akşam test yaptım kesin değil ama hamileyim sanırım durumumu sana özetlicem belki fikir verir gögüslerimde bir farklılık yok ağrı yada şiş gibi adet olucak gibi kısa kısa sancılanıyorum midem ekşiyor yanıyor halsisiz canım

bende 3gün önce test yaptım bugunde regl günümdü test yaptım yine ikiside pozitif cıktı cnm bnce sen hemen test al benim belirtilerimde gögüslerm dolgunlasmıstı halsizdim ayaklarm kollarm agrıyordu sürekli uykum gelıyordu kasıklarımda adet sansıcı gibi bi agrı sürekli vardı halada var suan 4,5 haftalk hamileym adetime 3gun kala yaptm testi bence sende yap inş hamilesindir :CüvCüv:

aldım test yapıcam bu gece bakalım ıns hamıssımdır :CüvCüv: bıde gec dollenme oldugu zaman bellı olmuyormus o yuzden adet gunu gelmeden test yapıldıgında ıdrarı 4-5 saat tutmak gerekıyormus daha net sonuc verme olasılıgı artıyormus bende ole denıcem bakalım .. kızlar dua edın :Saruboceq: hihoyyyt :CüvCüv:

aldım test yapıcam bu gece bakalım ıns hamıssımdır :CüvCüv: bıde gec dollenme oldugu zaman bellı olmuyormus o yuzden adet gunu gelmeden test yapıldıgında ıdrarı 4-5 saat tutmak gerekıyormus daha net sonuc verme olasılıgı artıyormus bende ole denıcem bakalım .. kızlar dua edın :Saruboceq: hihoyyyt :CüvCüv:

geceyi bekleme yap hemen cıkar ya ben gün içnde yaptm öyle saat flnda tutmadım

ben bu akşam test yaptım kesin değil ama hamileyim sanırım durumumu sana özetlicem belki fikir verir gögüslerimde bir farklılık yok ağrı yada şiş gibi adet olucak gibi kısa kısa sancılanıyorum midem ekşiyor yanıyor halsisiz canım

saol cnm benımde goguslerımde hafıf sıslık ve agrı var damarlanmada var ayrıca kasık agrısı mıde agrısı halsızlık fılan bunlarda var bakalım ıns hamıleyımdır a.s.

benimde 3gün vardı adete test yaptıgmda oyuzdn dedm yap die cnm hayırlı haberlerini beklıoruz qanatsizmeleq

saolun kızlar ıns hamısımdır :CüvCüv:

kızlar az once testı yaptım ve negatıf cıkdı :bbo: :1no2: ama hemen karamsarlıga kapılmak ıstemıorum adetıme daha 2 gun var yıne yapıcam :1no2: :bbo: sızce ne yapmalıyım nolur bana fıkır verın senağlama

X