Kizlar acill ovitrelle 14.gun testimi yorumlarmisinizzz???

mehin17680

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2023
36
19
22
kizlarcatlama ignemi 27 haziran yaptim bugun sayarsak 14.gun oluyor iki tane test yaptim sizce gebelik varmi? Yarin degil obur gun kan testine gidicem yazarim buraya yinede ama sizce???

Eki Görüntüle 3270355 kizlarcatlama ignemi 27 haziran yaptim bugun sayarsak 14.gun oluyor iki tane test yaptim sizce gebelik varmi? Yarin degil obur gun kan testine gidicem yazarim buraya yinede ama sizce???
Hayirli olsun gebesiniz yarin kan testi yaptirin catlatma ignesinin etkisi bitmistir benim de boyleydi kan testi günümden 1 gun once kan vermistim hamile oldugumu ogrendim

Hayirli olsun gebesiniz yarin kan testi yaptirin catlatma ignesinin etkisi bitmistir benim de boyleydi kan testi günümden 1 gun once kan vermistim hamile oldugumu ogrendim
Off insAllah canim yaaa 1 yildir hasretini cektim geceler ruyamda kokusuna kadar aldim insAllah olmuştur kan testine kadar dayanabilirsem iyi

Hayirli olsun sizin hamilelikde saglikla kucaginiza alin
İnanmak guc oluyor inşallah keseyi de gordugun zaman rahatlayacaksindir uzun zaman bekleyince insanin inanasi gelmiyot biliyorum bol bol dinlen sen
InsAllah canimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…