Kızlar acil

laylalayloom

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
75
17
26
1 aralıkta gelen kahverengimsi lekelenmelerim bugün bitti gelmiyor çatlatma iğnesi 10.gün bugün progestan sabah akşam alıyorum ama belirtileri çok yoğun yaşıyorum 7.gün bhcg 6.36 çıktı 9.gün bhcg 2.04 çıktı

Benim bugün 11.günüm İğneden sonraki kasıklarıma ağrı giriyordu arada. şişlik ve kabızlık var şuanda ve bazen kramp gibi ağrı
Yaa birlikte ilerliyoruz resmen mutlaka sonuçlarımızı bildirelim birbirimize inşallah pozitifleri görürüz ben 25 kasım sabah oldum iğneyi bende de göğüs hassasiyeti kasıklarımda belimde ağrı mide bulantısı vs var

İnşallahhhhh ya Aralık 10 adet başlangıcı benim normalde iğne vurulduğumuz günden itibaren 14.gün adet olunuyormuş burda okudum onuda ama yinede bekliycem 10nuna kadar bekleyebilirsem protestanı ne için veriyorlar

Bende 9 aralıkta 14.gün oluyo cuma kan vermeyi düşünüyorum. Progestan sanırım tutunmayı kolaylaştırıyo açıkçası çok fikrim yok femera filanda kullandım doktoruma güveniyorum ne dese tamam diyorum. İnşallah sonuçlar pozitif olur

Bilgim yok Rabbim sevincini hayırlı sağlıklı evlat versin nasip etsin
Selam benim iğneden sonraki 10. günüm leke olmadı ama midem bulanıyor ve yanıyor kasik ağrım var ve bacaklarım da sanki kaç gündür hep yürüyüşümde şişmiş gibi ayaklarım da soğuk...14 gün mü adet olunuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…