kızlar acil yardımmm

Mine

Nirvana
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
661
1
42
iki aylık hamileyim eşim yarın istanbula gidiyor 3 günlüğüne bende gitmek isityorum ama korkuyorum muştan diyarbakıra kadar otobüs ordan uçağa binicez ne yapacağımı şaşırdım gitmeyi deli gibi istiorum kardeşim ananem orda 1 senedir görmüyorum ama ya bebeğime bişey olursa bu arada gebeliğimde bir sorun yok

ya canım daha 2 aylıksın bir sorun olmaz sanırım 7 aya kadar bildiğim kadarıyla uçağa falan binebilirsin

sen yinede garantiye al canım gitme.bende 2aylık falandım sanırım ozamanlar görümcemin nikahı vardı ankarada ve buraya 8saat mesafe gitmedim.biraz bişilerdende fadakarlık etmek gerekiyor bence.yinede sen bilirsin ister doktoruna sor ben ona bile gerek duymamıştım

7. AYA KADAR UÇAK YOLCULUĞU SERBESTTİR... 7. AYDAN SONRA ZORUNLU UÇULMASI GEREKİYORSA DR RAPORU İLE GEBE UÇABİLİR...
PROSEDÜR BUDUR...
DAHA İKİ AYLIKSAN BİŞİ OLMAZ.. EĞER RİSKLİ GEBELİK YAŞAMIYORSAN.....

bence sen en iyisi doktoruna sor en iyi o yonledirir seni.burdaki yazilarlara uyup da sonradan pisman olucagin bir sey yapma.bu da benim fikrim.kendine dikkat eta.s.

minecim mrb bende muşta oturuyorum burda oturan birini gördüm çok sevindim tam olarak nerdesiniz.

canım günaydınnnn bana sorarsan gitme derimmm
tahmin ediyorum nekadar istediğini ama allah korusun be tatlımmm
birde bende araştırdım havaalanı şirketleri hamileleri doktordan izin kağdı almadan
uçağa binişini üstlenmiyorlarrr.sorumluluk almamasın açısından doğru bi yaklışımmm,
yoksa bende antalyaya gidecektim ama dr izin vermedi bende 5,5 aylık hamişimmmm.
tabiki genede sen bilirsin tatlımmm biliyorsunki ilk 3 ay çok önemliiiii

Minecim benimde esim haftaya istanbula gidiyor ve bende inanilmaz gitmek istiyorum dügünümüz var 5 aylik hamileyim ama cesaret edemiyorum aslinda bisey de olmaz diyorlar ama ne bileyim sen hangisini dogru hissediyosan onu yap tatlim-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…