kızlar acil yardımm...!

canım yaa daha senin ki erken olduğu için karından bakılan ultrasonda görünmeyebilir,ben de 6 haftalıkken görememiştim alttan ultrasonla göründü,haa bir de karında ultrasonda baktıracağın zaman çok su iç öyle git çünkü kese idrar torbasının üstüne geiyor ve daha da yakınlaşıyor daha ii görünüyor o zaman,alttan baktır görürsün,kasıktaki ağrılar da çok normal çünkü rahim baskı yapmaya başlıyor,,

bende lekelenme falan yok
sadece ağrı var

canımmm leke olmadığına göre inşallah değildir. canım. dış gebelik olsaydı kesin kahverengi lekelerin olurdu canım ya.

içini ferah tut sen. bak arkadaşın dediği gibi bağırsak ağrısı da vurur kasığa. bende yeni hamişim geçen gün tuttu yine öyle. sonra geçti ertesi gün. bazen olabiliyor. içini ferah tut.

ama doktoruna da vajinal bakalım de.

gör de için rahatlasın canım.

canım ayrıca kötü şeyler düşünme bebeğini etkiler,ben hamile iken hep olumsuz düşündüm ve ve netten saçma sapan gebelik problemlerini arştırdım hiç bir sorun yokken,ama bak sonra ne oldu boş gebelik yaşadım ve bebeğim beni bıraktı,
lütfen kötü düşünme,gerçi tüm hamilelerde bu olumsuz düşünceler oluşuyor bebeğe zarar gelecek korkusuyla ama ben aşırı korktum ve neler yaşadım,
seninki daha çok erken,geç hamilelik de var bunu unutma bu yüzden de görünmez ve senin ki çok normal daha küçük nokta kadar bir bebek taşıyorsun içinde,bebeğini düşün ve mutlu olmaya bak,tadını çıkar bu anların,daha sonra karnın burnuna gelecek ve çorabını bile giyemeyeceksin.mutlu ol ve pozitif düşün.

Canım bende 5+6 günlük hamileyim keseyi bugungorduk vajinal ultrasonla
ama mesela cuma günüde bakmştı kese gördünmemişti,kese 5 mm şu an
ama kesenin gözükmesi doktorumun söyledğine göre beta hcg ile alakalı
mesela benim ilk 25.77 sonra 411,03 bugunde 1249,8 ve bugun kese gorundu
dusunkı 3 once gorunmedı cunku beta hcg 411 dı
bılmem anlatabılıyormuyum
benımde sıddetlı agrılarım var
doktorum normal dedi

canim ee daha ne kotu dusunuyosun moralini yuksek tut cnm kendini bosuna yipratirsin hersey gonlunce olsun doktora gidince sonucu yaz bizlere merak ederim yoksa valla

yaa insanın elinde değil
düşünmeden edemiyorum
yarın kesin gidiyorum
ve sizlere bilgi veririm
ilgin için tekrar teşekkür ederim a.s.

Canım bende 5+6 günlük hamileyim keseyi bugungorduk vajinal ultrasonla
ama mesela cuma günüde bakmştı kese gördünmemişti,kese 5 mm şu an
ama kesenin gözükmesi doktorumun söyledğine göre beta hcg ile alakalı
mesela benim ilk 25.77 sonra 411,03 bugunde 1249,8 ve bugun kese gorundu
dusunkı 3 once gorunmedı cunku beta hcg 411 dı
bılmem anlatabılıyormuyum
benımde sıddetlı agrılarım var