kızlar acil yardım

Debusi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2013
1.954
1.431
Sevgili dua kardeşlerim akrabamızın kızının 1 senedir üzerinde bir kısmetsizlik var...iş için benden dua rica etti.Bende fetih suresinin ilk ayetini 9999 kez okuyalım dedim..''İnna fetahna leke fetham mübina''kaç tane okuyabilirseniz...Kimin duasının kabul olacağı belli olmaz...Şimdiden Allah razı olsun ...sevgilerle...:KK54:

500 tane okudum, ALLAH kabul etsin, kısa zamanda gönlüne göre HAYIRLISIYLA bir iş nasip etsin İNŞAALLAH
Yarın 500 tane daha okuyacağım. Okundu bil. Yarın mutlaka okuyup yazıcam

500 tane okudum, ALLAH kabul etsin, kısa zamanda gönlüne göre HAYIRLISIYLA bir iş nasip etsin İNŞAALLAH
Yarın 500 tane daha okuyacağım. Okundu bil. Yarın mutlaka okuyup yazıcam
canım Allah razı olsun tamamlandı çok teşekkür ederim...Rabbim gönlümdeki dileği tez zamanda versin..Aminnn..:KK200:

Dua eden kardeşlerimden Allah razı olsun...9999 tane okundu şükürler olsun...Hamd olsun...Bitti...

canım Allah razı olsun tamamlandı çok teşekkür ederim...Rabbim gönlümdeki dileği tez zamanda versin..Aminnn..:KK200:

Canım aydınlık getirmek için soruyorum. Tamamlandı derken? Yarın 500 taneyi okuyum mu? Yoksa tamamlandı derken benim totalde okuduğum ve yarın okuyacağım birlikte 1000 taneyi hesaplayarak mı tamamlandı dedin?

Canım aydınlık getirmek için soruyorum. Tamamlandı derken? Yarın 500 taneyi okuyum mu? Yoksa tamamlandı derken benim totalde okuduğum ve yarın okuyacağım birlikte 1000 taneyi hesaplayarak mı tamamlandı dedin?
bugün okuduğun 500'le tamamlandı...Yarın okumana gerek kalmadı canım...Tekrardan sağol...:KK54:

X