Aile Planlaması Kızlar Acil Yardım!!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

burberry87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
174
0
kızlar yaklaşık 6 aylık 2 köpeğim yasmin doğum kontrol hapımdan geriye kalanları yemişler yaklaşık 9 taneyi, yarın sabah yeni paket alacağım kaldığım yerden mi devam edeyim yoksa baştan mı başlayım hap kullanımına bu arada sitede vetde varsa yavrularıma bişi olur mu cvp verirse sevinirim kendi vetimiz askere gitti diğerinede ulaşamıorum :Ssenağlama

Son düzenleme:
Hap ı kullanmakdan vazgec bende gondom kullan :kedi:

Canım kondom berbat bişi bende kaşıntı vede kuruluk yapıor ne yazıkki haplarıda kutu bitmeden bırakmam istemiorum açıkcası hem adet düzensizliğimede ii gelicekmiş bakalım, ilgin için teşekkür ederim:KK66:

kaldığın yerden devam et bence en doğrusu öyle olur diğer türlü düzenin bozulabilir. ben de dün yeni başladım yasmine =)

kaldığın yerden devam et bence en doğrusu öyle olur diğer türlü düzenin bozulabilir. ben de dün yeni başladım yasmine =)

bende yeni başlamıştım daha ilk kutumdu çokda güzel ilerliodu hiç yan etkisini görmemiştim şimdi hep parama acıdım hemde yavruma bişi olucak die çok korktum 6 aylıkken doğum kontrolü kullanan ilk köpek benimki oldu sanırım:)))

Son düzenleme:
X