kızlar acil yardım

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
kızlar benim son adt tarihim 7 agustos doktorlar adet tarihine göre dogum yapacagımı söylüyor ya bana ayın 13 mayıs dedi ve benim bebişi 5 mayısta sezeryanla alıyo yani 5 mayısta 39 haftlık oluyo erken degilmi hamile kaldıgım zamanda daha benim 37 haftlık olyo o yüzden su adet dönemini bi türlü anlamadım bana kütfen bu konu hakkında bilgi verin kızlarkafamçokkarıştı

daha önceden sezeryan olacagı belllimiydi canım çünkü benim arkadaşimında 31 mayıstı ama gelişimini tamamladıgı için 15 mayısda almaya karar verdiler sen merak etme canım 39 hafta erken deil genelde sezeryan olunca erken alabiliyolar çünkü normal doğum sancılarının başlamaması lazımm sezeryan yapabilmek içinn... inş sağlıkla bebeğini kucagına alırsın canımmm

canım sakın üzülme erken die daha ne erken doguranlar var bebekleri üvezde kalıyo haline şükret bebeğinin kilosuda şuanda normaldir mutlaka. rabbim sağlıkla dogurup bebeğini kucagına almayı nasip etsin . bu arada bebeğinin resimlerini bekliyoruz ona göre....

sezeryanda 1 hafta önceden alıyorlar bebeği doğum sancıları aşlamadan yani.heyecan yapma arkadaşım rahat ol drlar daha iyisini bilir.

korkulacak bı sey,normal gebelık suresı zaten 40 hafta,dıger konularda da arkadaslara katılıyorum.... allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…