kızlar acil yardım idrar testime bir bakın !!!

Ben kızıma 15 günlük hamiş idim kanda ve usg de çıktı
Ama oglumda 1o yıl sonra olunca gittim test aldım yaptım pozitif inanmadım bir daha aldım yine pozitif,hani bu kadar erken beklemiyordum akşama dogru bir daha aldımeczacım bana hayırdır gebelik testimi satıyorsun kız demişti,3,de net çıkınca hiçbirşey olmamış gibi kalktım arkadaşıma kahve içmeye gittim eşim yatıyordu kalkmış beni bulamayınca aradı nerede oldugumu sordu böyle böyle dedim adam bilmiyo bile test yaptıgımı canım baba olacaksın yine dedim,uyku sersemi ha iyi canım bende merak etmiştim gelince görüşürüz dedi kapadı telihiç birşey yokmuş gibi çıktım 2 saat sonra eve geldim durdu durdu aşkım varya rüyamda hamile oldugunu söylüyordun dedi,iyimiş dedim
ya gerçekse bu nolcak deyince e birde paşamız olursa daha ne isterim Allah olmayanlara versin bizlerinkininde canları sagolsun dedi,iyi o zaman o rüya degil gerçekti deyince yine salak salak yüzüme bakmıştı

Hdi bakalım canım sende eşine testten sonra harika bir süpriz yap SEVGİLER

rahat rahat sevinebilirsin hamilesin yanlış çıkması imkansız gibi bende günüm geçmeden öğrenmiştim hayırlısı olsun inş.

Kizlar sabahin korunde gittim ecz test aldim ve sonuc bu sanirim bende bir anne adayiyim ve cok mutluyum esimi uyandirdim soyledim oda cok sevindi demekki hayirli vakit buymus bir sene bekledik ama Rabbim yuzume bakti sukurler olsun hepinize cok cok tesekkur ediyorum iyiki varsiniz:))))

Eklentiler

• $image.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 57

masallah cnm. kan sonucunu da yaz emi.

Canim benim cok tesekkur ediyorum hersey icin esimde sevindi belli etmiyor saklamaya calisiyr ama ben yemem tabi bense cok mutluyum kandada kesinlessin icim cok rahat edicek

Kizlar 02.09.2013 benm evlilik yil donumumde bizde 3 gunlugune sapancaya geldik sansima bereketten heralde yagmur dinmiyor bembeyazda elbise diktirmistim duvami takip cicegimi elime alaaktim malum cifte mutluluk yasiyorum hem bebek hem evlilik yil donumu :) yarin eve donuyorum sizi unutmadim tabiki canlarim hepiciginizi kontrol ediyorum cok heycanliyim 8 gun sonra ultrasona giricem keseme bakicak dr medipolde dr.Sema ovali var ona gidicem bakalim hepinizi opuyorum sizde bana yazin yanimda oldugunuzu bilmek inanin cok guzel sonucta ilk bebekten haberi oln sizsiniz halkiniz var :))Allaha emanet olun sevgilerle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…