Kızlar acil yardım bu yerleşme kanamasımıı

alla alla kafam karıstı peki bu ilaca ne zaman baslanıyo yani adetin kacıncı günü

istediğin zaman başla hayatım ben adetim bittiğinde başladım bu ilacı ilk kulanan arkadaşım ilk bebeğini düşürmüştü doktoru önermiş ona folbiol kullan bebeğin utunmasını kolaylaştırır demiş zamin hazırlıyormuş kullandı şimdi bebeği17 aylık diğer 2 arkadaşım ilk hamileliklerinde kullandılar başladıkları ay hamile kaldılar benimde eğer olursa ilk hamileliğim olucak we bendede tutmuş olucak dediğim gibi tesadüfte olabilir ama işe yarıyor gibi gelio bana
bende bu adetim btince aldım başladım we hamilelik sürecinde ilk 3 ay doktorlar bebeğin düşmemesi için kullanmayı tawsiye ediyorlar kendi doktorumada sormuştum aynen böyle demişti :CüvCüv: bi yan etki yapmadı bende we arkadaşlarımda canım istersen bi dene doktoruna danışıp :emir_bebek:

saol canım bakalım artık bu ay bebek olmassa gelecek ay baslım eniyisi ya
canım anneler hissedermiş sende hissediyosun galiba :))
neyse canım insallah hamilesindir ben kacıyorum anlarsın ya:nazar:
öptüm seni yarın güzel haberlerini bekliyorum tatlım

saol canım bakalım artık bu ay bebek olmassa gelecek ay baslım eniyisi ya
canım anneler hissedermiş sende hissediyosun galiba :))
neyse canım insallah hamilesindir ben kacıyorum anlarsın ya:nazar:
öptüm seni yarın güzel haberlerini bekliyorum tatlım

inşallah canım inşallah dediğin gibidir :CüvCüv: ewet sen çok kalma burda beni heycandan uyku tutmuyor sende çalışmaya dewam bende senden güzel haberler bekliyorum hayaım :) yarın görüşmek üzere hoşçakal canım kaydirigubbakcemile3

kızlarr akşam 3-4 damla sulu kan geldi sabahta uyandığımda 2-3 damla kadar gelmiş tuwalete girdim we kan pıhtsı düştü sonra çamaşırıa baktım tekrar sulu kan şeklinde biraz gelmiş şimdi akıtım çok afedersiniz sümük kıwamında we kanlı :KK43: fakat göğüslerimdeki damarlar kahwrengi yerlerinde bile artık çok blirgin adetmi oldum yoksa :KK43: adet kanı gibi de değil:KK43: nedir buu:çok üzgünüm:

canım adet gibi olupta üstüne görenlerde var istersen pazartesi bir kan testi yaptır inşallah hamilesinidr canım

1hafta önce yaptım negatif çıktı ama belirtilerim wardı çok göğüslerim değişti karnımda bi gerilme kasıklarımda şişlik değişik şeyler yeme isteği uyku hali yorgunluk yaptm ama negatif çıktı bugğn hamile arkadaşımda aynı renk olduğunu söyledi onunkininde ondda sütlü kahwe renginde olmuş :ecrin_bebek:

canım hadi hayırlısı o zaman..:CüvCüv:..bu belirtiler evet gebelik belirtileri..inş gönlünce olur ve hayırlı haberini duyarıs kaydirigubbakcemile5

canım hadi hayırlısı o zaman..:CüvCüv:..bu belirtiler evet gebelik belirtileri..inş gönlünce olur ve hayırlı haberini duyarıs kaydirigubbakcemile5

kızlar düşük yapıyorum :KK43: tutunamamış galiba yada ne oldu biilmiyorum:KK43: ama resmen adet kanı geliyor we parça parça bişeyler düşüyor :KK43: karşı ebe komşumuz düşük yapıyor olabilirsin dedi çok moralim bozukkk :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

doktorumu aradım erken düşük yapıyor olabilirsin dedi senağlama doktorum şehir dışından dönünce gidicem hemen:KK43:

bende 6 haftalık hamileyim bnedede kanama oldu hemenacile gittim kese görünüyordu fakat müdahale etmediler eve geldim ertesi günde kanama devam edince doktoru aradım progestan kapsülü alttan kullan ve dinlen dedi ilacı kulandım ancak ara ara kahverengi kanama oluyor düşükte olabilir bebek tutunmaya çalıştığı içindeolabilir dediler bende çk merak ediyorum neden olduğunu allah hayırlısını versin hepimize

X