Kızlar acil testime bakın pik mi oldu

Garantiye almak için önünüzdeki 3 günü değerlendirin.

Bu test daha pik olmamis ama son attığı test pik
Ya benim takildigim nokta şu. Diyelim pik olmaya yakın. İlişki olsa olmuyor mu? Yani pik olmaya yakın günler ve pik günü olsa olmuyor mu? Yoksa illa pik günü mü olmak zorunda? Ya da pik günü olmadı. Pik gününden önceki gün ya da sonraki gün oldu. Yine mi olmuyor?

Oluyor neden olmasın zaten spermler yanilmiyosam 72 saate kadar yaşıyor sadece pik mi diye sorduğu için pik değil dedim ama son attığı foto pik mesela ikisinide bugün mu yaptı yaptıysa her testi aynı saatte yapmalı ki doğru sonucu yakalayabilsin .zaten pik oldukdan sonra genelde 2 gün bazen 3 gün pik görebilir değişir bu sonra silik görürse çatla olmuştur önemli olan o catlamayi yakalamak

Yani tüm mesele pikten sonraki çatlamayı mı yakalamak.

İkisinide bugün yaptm başka markalara aitti ya markadan ya da bi kaç saat sonra yapmıştım sonra pik oldu
Farklı markalar ve farklı saatlerden dolayı öyle olmuş canım sen değerlendir testinede devam et silik cizgiyide görünce çatlama olmuş demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…