Kızlar acil testime bakın pik mi oldu

sevgsssss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
426
195
Kızlar dün eşim yoktu bugünde yok yarın gece gelecek . Testim bugün mü pik oldu yarın mı olacak acaba testime bakar mısınız

Eklentiler

• 553813BC-B6CE-4606-ACC6-F8F1A414D980.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 31
  • FB156D24-12C5-445B-9BD4-1F75E2C6E437.jpeg
    66,4 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar dün eşim yoktu bugünde yok yarın gece gelecek . Testim bugün mü pik oldu yarın mı olacak acaba testime bakar mısınız
Evet pik yarını değerlendirin sperm sorunu yoksa gün aşırı değerlendirin bence inş pozitif bir sonuç alırsınız

Geç kalmıyoruz değil mi? Yarın evde sonraki gün yok sonraki gün evde
Geç kalmıyorsunuz korkmayın yumurta çatlayacak 24 saat kadar vücudunuzda kalacak bugün çatlasa da eşiniz yetişir yarın çatlasa da tabi bu teste göre konuşuyorum çatlayınca silik oluyor diye

Geç kalmıyorsunuz korkmayın yumurta çatlayacak 24 saat kadar vücudunuzda kalacak bugün çatlasa da eşiniz yetişir yarın çatlasa da tabi bu teste göre konuşuyorum çatlayınca silik oluyor diye

Bence yarında pik olacak gibi hissediyorum inşallah öyle olur geç kalmak istemiyorum

Bugünde olurdu ama eşiniz yokmuş siz yarından itibaren başlayın tekrardan test yaparsınız silikleşmişse çatlamış olur 72 saat canlı kılıyor spermler içeride çünkü

Bugün yok eşim yarın gelecek . Yarında pik olur gibi duruyor geç kalmayız değil mi

Kızlarrr, ben erken gebelik testi yaptım hafif silik çizgi çıktı adetime daha 5 gün var gebelik olabilir mi sizce. Biraz korkuyorum sonucuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…