kızlar acil hormonlarımı yorumlayın lütfen çok merak ediyorum...

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar bugün adetimin 3.günü ve hormon testlerim için kan verdim ve sonucumu aldım fakat dr. olmadığı için sonucumu bilmiyorum kafayı yicem lütfenyorumlarmısınız? yanında yıldız olanları yazıyorum.

1- gr - 77.2
2- mch - 26.4
3- rdwc - 10.5
4-mpv - 7.1
5- pdwc- 10.5
6-e2 -60
7- progesteron - 0,56

teşekkürler cvp bekliyorum. umarım önemli bişi yoktur..

kızlar lütfen bir fikir verin az çok bilginiz vardır degerlerim kötümü dr. 7 gün sonra gelecek çok merak ediyorum.....

mch, rdwc, mpv, pdwc nedir anlayamadım yurt dışında mı yaşıyorsunuz?Türkçe kısaltmaları farklı bunların,ama e2 yi anladım o normal...

canım progestoronla,estrodiol normal ama diğerlerini bende anlıyamadım adetin 3. günü bunlardan hariç fsh,prolaktin,t2,t3,Lh'ye bakılıyor diye biliyorum ama senin yazdıklarını ilk kez görüyorum,inşallah herşeyin normaldir.

kızlar türkiyede yaşıyorum... şimdi benim dr. izinde olduğu için sonuçları bana faksla gönderdiler ve sadece bunlar gözüküyor...diğer yazdıklarınızında tahlilleri yapıldı fakat okunmuyor... şimdi hastaneyi aradım yoğunlardım öğle arası belki fakslaya biliriz tekrar dediler çok merak ediyorum inşallah anne olmama engel bir şey çıkmaz....

yardımlarınız için teşekkür ederim kızlar....

X