Kızlar acil bilgiye ihtiyacım var

yasemin29

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
730
2
Offfffffffffff

napıcam bu sorunun ıcınden nasıl cıkıcam bılmıyorum kızlar konumu takıp edenler bılıyodur belkı ben sözlüydüm ve sözü atmak zorunda kaldım ailesi yuzunden ve kendı aılem yuzunden herkesın gercek yuzunu gordugumde artık her sey cok gectı ve ben sevdım sandıgım adamla beraber olmustum sımdı sırf bu yuzden de oncelerı cok sevdıgım ama sımdı acayıp derecede sogudugum sözlüme yalvarmak barısmak ıstemıyorum cunku benım onla gelecekte hıc mutlu olma ıhtımalım yok ileride bılıyorum kı benımde karsıma duzgun bır ınsan cıkıcak ama ben o zaman ne yapıcam hıc kımse ona her seyı anlat falan demesın vıcdanın senı rahat bırakmaz falande demesın cunku benım aılem boyle bır durumu kaldırabılıcek bır aılede degıl o yuzden sızden istedıgım benım gıbı durumda olan sonra bu kızlık zarı tamırı denen olayı yaptıran ya da cevresınde duyan arkadaslardan yyardım ıstıyorum nasıl oluyor nasıl yaptırılıyor ( şehvetime yenılık böyle bır hata yaptıgım ıcın yeterınce pişmanım o yuzden bu cıkmazdan cıkmam ıcın yardım edın batmam ıcın degıl)

bence bunu düşünme, etrafında bi deri parçasını sorun etmeyecek insanlar olsun, namus bacak arasında deil beyinde olur diye düşünen birisiyle beraber bi hayat kurmalısın...

arkadasım yorumun ıcın sagol ama boyle yorumlar ıstemedıgımı yazmıstım sanırım yukarda neyse genede tesekkurler

böyle sahtekarlılara hiç gerek yok..karşındakine kandırcaksın belki ama ya kendi vicdanın??
karşına çıkacak kişiyle bunu paylşmalısın..büyük ihitimalle o da senin gibi olacaktır, malum milli olmayan erkek sayısı az şu zamandabilmiyorumkismile
erkekler önce kendine baksınalsanaalsanasmile
zaten adamakıllı biri olursa sorun etmez..

Anliyorum seni ..
Hersey o değil dicem ama bazı erkekler öyle deyip onu önemsiyo..
Ama duyduğuma göre evlenmeden biraz önce yaptirman gerekiyormus ..
Gerek yok böyle şeylere ya ..

Bunu yaşarken keşke hertürlü ihtimal göz önünde bulundurulsa,
sonuçta o kişiyle evlenme garantisi yok.
Bu size bu kadar tersse, keşke baştan yaşanmasaymış.
İnternetten araştırın biraz.
Bana kalırsa gereksiz bir mevzu, namus zarla olmuyor sonuçta.
Evet karşınızdaki bunu sorun yapacak biriyse, açık açık söyleyip,
herşeyi göze almak lazım.
Operasyon geçirseniz de, geçirmeseniz de, söylemeniz lazım.
Karşıdakinin bunu bilmeye hakkı var.
Siz bilirsiniz tabi yine de.

o zaman bilgi vereyim bari; evlenmeden bi kaç saat önce yaptırman gerekiyo, çünkü ilişki sırasında dikişler açılıyo ve o kanıyo; ama garantisi yok, yani ehil ellerde yaptırman lazım ki kan gelsin; ama şöle de bi durum var genelde doktorlar buna yanaşmıyo, sadece işin ticari boyutuyla ilgilenen doktorlar bunu yapıyo... bide kalıcı tamir diye bişey duymuştum ama ne kadar doru orasını bilemicem...

Offfffffffffff

napıcam bu sorunun ıcınden nasıl cıkıcam bılmıyorum kızlar konumu takıp edenler bılıyodur belkı ben sözlüydüm ve sözü atmak zorunda kaldım ailesi yuzunden ve kendı aılem yuzunden herkesın gercek yuzunu gordugumde artık her sey cok gectı ve ben sevdım sandıgım adamla beraber olmustum sımdı sırf bu yuzden de oncelerı cok sevdıgım ama sımdı acayıp derecede sogudugum sözlüme yalvarmak barısmak ıstemıyorum cunku benım onla gelecekte hıc mutlu olma ıhtımalım yok ileride bılıyorum kı benımde karsıma duzgun bır ınsan cıkıcak ama ben o zaman ne yapıcam hıc kımse ona her seyı anlat falan demesın vıcdanın senı rahat bırakmaz falande demesın cunku benım aılem boyle bır durumu kaldırabılıcek bır aılede degıl o yuzden sızden istedıgım benım gıbı durumda olan sonra bu kızlık zarı tamırı denen olayı yaptıran ya da cevresınde duyan arkadaslardan yyardım ıstıyorum nasıl oluyor nasıl yaptırılıyor ( şehvetime yenılık böyle bır hata yaptıgım ıcın yeterınce pişmanım o yuzden bu cıkmazdan cıkmam ıcın yardım edın batmam ıcın degıl)

Burada tarif mi etcez nasıl diktirdiğimizi?:uhm:
Yüzeysel geçiyim bari..
Jinekolağa gidip derdinizi anlatırsınız..
Adam randevu verir.
Zaten anestezi veriyorlar,hissetmezsiniz bile..:KK3:
Kontrollerinizi aksatmayın..
Tamam..buyrunnnnnnnnn
Oldu da bitti işte.
Korkulacak bişiy yok...:lepi:

Benim bir tanıdığım senin dediğin kızlık zarı diktirme olayını yaşadı. Bu iki çeşit oluyor, biri düğüne yakın olanı, diğeri ise önceden yapılan ve biraz daha ağır işlemden geçen olanı. Bu kızımız sevgilisinden ayrılınca sevgilisinide yanına alarak soluğu kadın doğumcuda aldı. Ve zarını diktirdi. Hatırladığım kadarıyla epey ağrılı ve sancılı geçti.Şimdi ne yapıyor diye sorarsan başka birisiyle evlendi.Eşi olcak kişi tabiki bunun geçmişini bilmiyordu. O kız şimdi bu konuyu bilen herkesi, benide dahil gözüm görmesin etti.Çünkü eşine söylememizden korkttu. Böyle bişey hayatta söylenmez denmezde. Kendi vicdanı rahat o başka..

Bir başkda tanıdığım kızda bekaretliğini kaybetti, yok başkasıyla evlenmem asla diyordu şimdi başkasıyla evlendi. Eşi olacak kişi anlamış. ( bu bir işlem yaptırmadı ama) şuan evlilikleri sürüyor, eşi öyle kabullenmiş onu..

kalıcı olan varmıs bır sene kadar onceden bıle dıktırılebılıyomus bıde 1 ya da 3 gun önceden yapılan sızce hangısı yapılmalı ?

valla size yardımcı olucak kişi jinekolok gidin bir dk tora anlatın derdinizi :nazar::nazar:

kalıcı olan varmıs bır sene kadar onceden bıle dıktırılebılıyomus bıde 1 ya da 3 gun önceden yapılan sızce hangısı yapılmalı ?

Sana bahsettiğim, yani arkadaşın yaptırdığı çok önceden yapılmıştı. O daha iyi oluyormuş. O zaman öyle söylenmişti.O olaydan yaklaşık 4-5 sene sonra evlendi bu.
Ama diğerine göre sancılı diye duydum.
Düğüne yakın olan daha hafif ve zaman aşımı gereken bişey diye biliyorum.

Benim bir tanıdığım senin dediğin kızlık zarı diktirme olayını yaşadı. Bu iki çeşit oluyor, biri düğüne yakın olanı, diğeri ise önceden yapılan ve biraz daha ağır işlemden geçen olanı. Bu kızımız sevgilisinden ayrılınca sevgilisinide yanına alarak soluğu kadın doğumcuda aldı. Ve zarını diktirdi. Hatırladığım kadarıyla epey ağrılı ve sancılı geçti.Şimdi ne yapıyor diye sorarsan başka birisiyle evlendi.Eşi olcak kişi tabiki bunun geçmişini bilmiyordu. O kız şimdi bu konuyu bilen herkesi, benide dahil gözüm görmesin etti.Çünkü eşine söylememizden korkttu. Böyle bişey hayatta söylenmez denmezde. Kendi vicdanı rahat o başka..

Bir başkda tanıdığım kızda bekaretliğini kaybetti, yok başkasıyla evlenmem asla diyordu şimdi başkasıyla evlendi. Eşi olacak kişi anlamış. ( bu bir işlem yaptırmadı ama) şuan evlilikleri sürüyor, eşi öyle kabullenmiş onu..

benım arkadasım kız oldugu halde kan gelmemıs ama esıne karsı kendını kötu hıssetmıs o bıle boyle hıssettıyse benım mutlaka getırmem lazım cunku soyleyemem boyle bır seyı yaptıgım seyle gurur mu duyuyuyorum tabıkı hayır ama bır hataydı geldı gectı yapabılıcegım tek sey bu işin işinden cıkmak doktorla konustum 3 gun once bır kıza yaptıgını ve sureklı yapılan bır sey oldugunu soyledı cok sasrdım sadece doktor cok onemlı dedı bazıları kalın iple dıktıklerı ıcın p...... ucuna gelebılıyomus uyarmak ıstedıgını soyledı sızce bu doktor guvenılır bır doktormudur

buraya yazip tepkileri üzerinize cekmek yerine googledan aratsaniz
daha iyi olur milletede eglence cikmamis olur..

valla size yardımcı olucak kişi jinekolok gidin bir dk tora anlatın derdinizi :nazar::nazar:

tabıkı danıstım onceden devlet hastanesınde calısan cok ıyı bılgılı bır doktor vardı ben ünüdeyken gelır kontrollerımı yaptırır donerdım kaybetmıstım o doktoru nette boyle yerlerı arastırırken karsıma cıktı kendıne bır kadın saglıgı merkezı acmıs kadıkoy hema kadın salıgı merkezı kalıcı uzun donemlı olan ıcın verılen fıyat 1700 3 gun onceden 1500 sızce bunlardan hangısı garantılı olur

arkadasım yorumun ıcın sagol ama boyle yorumlar ıstemedıgımı yazmıstım sanırım yukarda neyse genede tesekkurler

e istediğiniz yorumları kendi kendinize tekrarlayın o zaman yormayın bizi!!!gamyoncuiremsu

Burada tarif mi etcez nasıl diktirdiğimizi?:uhm:
Yüzeysel geçiyim bari..
Jinekolağa gidip derdinizi anlatırsınız..
Adam randevu verir.
Zaten anestezi veriyorlar,hissetmezsiniz bile..:KK3:
Kontrollerinizi aksatmayın..
Tamam..buyrunnnnnnnnn
Oldu da bitti işte.
Korkulacak bişiy yok...:lepi:
yaşamış gibim yazdın Lalişim yaaaa....hihoyyythihoyyyt

X