Kızlar acil bi fikir verirmisinizz

Dez21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
132
22
Bugün adetimin 6.günü ama lekelenme şeklinde 5 gün sürdü bugün geldi yarim ped şuan yine yok 9-10 gün sürer ama güzel gelirdi rahatlardım bu sefer temizlenmiyor gibi hissediyorum birde pko var ilk defa böyle oldu pkoyla alakalı degil biliyorum bu az kanama bu ay randevum var klomen basladi doktorum bugün 4 mayısta ovitrella vurulucam oyzden temizlensin istiyorum napabilirim sıcak su torbası asprin soğan suyu ne yapsam hayıt tohumu civan perçemi adaçayı siz ne öneriyorsunuz az gelipte birseyler kullandiginiz oldugumu ne kullanim gelsin tamamen sökülsünnn

Merhaba, tedavi gördüpünüz için bence soğan suyu ot vs içmeyin. Bunlar hormonları etkiliyor cünkü tedavinizi olumsuz etkileyebilir bence

Merhaba, tedavi gördüpünüz için bence soğan suyu ot vs içmeyin. Bunlar hormonları etkiliyor cünkü tedavinizi olumsuz etkileyebilir bence
Yaaa tamam teşekkür ederim peki adetin tamamen sökülmesi için yapmam gereken birşey varmı sıcak su torbası falan işe yarar mı asprin?

Yaaa tamam teşekkür ederim peki adetin tamamen sökülmesi için yapmam gereken birşey varmı sıcak su torbası falan işe yarar mı asprin?
Adetiniz tamamen sökülüyolar belki de siz öyle hissediyosunuzdur, olabilir mi? Doktorunuza danışsanız

Adetiniz tamamen sökülüyolar belki de siz öyle hissediyosunuzdur, olabilir mi? Doktorunuza danışsanız
Doktorum bi ailesi vefat ettigi için sehir disinda bende rahatsiz edemiyorum şuan mesela dün kanama vardı bugn yok

Kızzz başka ne olacak toplamda 7 gundur bu sekildeyim 1 ped doldurmadı vallaha
Hani baska ne olabilirki
Cok cok azsa yerleşme kanaması falan mı acaba dedim, yada adet olmayan ara kanama
Öylemi diyorsun bu üstüne görme diyende çok ben duzensiz adrt olduğum için bitki cayları tarlusal kullandm acaba yumurtalama olduda o tuttu bu uzerine üstüne görmemi oldu simdi tamamen bitti yok yani ilk gün peceteye kirmizi geldi 2 gün sonra yarim ped geldi kahverengi sonra hergün 1 defa peceteye damla damla geldi birdaha hiç kan gelmedi doktorada ulaşamıyorum bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…