kızlar acil bebek mobilyası

semras bende kocaelinde oturuyorum çıldırdım bebek mobilyası yüzünden.az kaldı istanbul modokoya gidiyodum ama allahın işi işte sonunda buldum tesadüfen.bebe dünyası diye bir mağaza var.bebekle alakalı ne arasan var.çokda güzel modeller var.biz aldık ayın 20 sinde gelicek inşaallah.çilek mobilyada çok pahalı.bu aldığımızda mdf yani sunta değil kaliteli.iki kapılı dolap+büyüyen karyola+şifonyer yatak ve uyku seti toplam 1.500 küsür tuttu.gitmeni tavsiye ederim.her boyutta var ve renk seçeneğide çok güzel.http://www.bebedunyasi.net/gorunumler.html buda sitesi ama oda takımları tam görünmüyor.fethiye caddesinden yukarı çıkarken bilin pasajı var onun alt katı(öztalay pasajının aşağısı)

valla adasu bi çok siteye baktım ama maalesef hepsi hemen hemen aynı fiyata ( acaba karşıda eminönünde falan bulunabilir mi? sen hazır karşıdayken bi araştırsan diyorum :)))

valla canım mutlaka vardır ama eminönünn neresindedir kimbilir kendim icin gidicem hastane icin pijama takımı alıcam birtane daha almıştım önden dügmeli birtane de kısa kolu alıyım diyorum lazım olucak birde emzirme südyeni alıcam aldıgım kücük geldişakkıdı

oralarda bi yerlerde oyuncakçılar var. eminönü mü mahmutbey mi tam bilmiyorum ama zaten çok yakınlar birbirlerine. o oyuncakçıların oralarda olur diye tahmin ediyorum. ben gitmek istiyorum ama haftasonu çok kalabalık oluyor oralar. senin hafta içi gitme şansın var... gidersen bi bakın derim...

bu sıralar gidemem ama bidahiki ay giderim sanırım a.s.

canım bu hafta sonu oradaydık biliyormusun bizede uygun geldik konuştuk ama ben bayramoğlunda oturuyorum yani istanbul diyebiliriz kocaeliye bağlı olduğumuz için location
kocaeli oldu adamlar nakliyemiz yok dedi :çok üzgünüm:bende kendim getirtemem imkansız o yüzden kaldı a.s.çok teşekkür ederim mesajına Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…