Kızlar acil bakın lütfen. 6+5 günlük hamileyim. Bebek gözükmüyor normal mi ?

tutamtutam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
26
6
26
Kızlar bugün hastaneye gittim. 6+5 günlük hamileyim. Kesende büyüme var ama şuan bebek gözükmüyor dedi. 1 hafta 10 sonra gel yine bebek gözükmezse sağlıksız gebelik deriz ve kürtaja yönlendiririm dedi. Bu durumu yaşayıp sonradan bebeğini görenler var mı ? Bu dış gebelik mi olabilir mi dedim hayır dış gebelik değil dedi

dış gebelik değil, kese görünmüş zaten. boş gebelik olabilir. biz bebeği 6+6da görmüştük. doktorun dediği gibi beklemekte fatda var. inşallah bebeği de görürsünüz

Amin inşallah, çok teşekkür ederim 🙏 kesende büyüme var dedi. 5 gün önce 12 mm di. Bu aslında bebeğin olduğunu işaret etmez mi sizce ?
5 günde 5.5 mm büyümesi gerekiyor kesenin diye biliyorum ben. bir sonraki kontrolde tam net belli olur. boş gebelikte zaten kese büyümeye devam edebilir ama bebek oluşmaz. inşallah sizin öyle bir durum değildir. henüz keseniz de bebeğim görünmesi için kücükmüs doktorunuza göre. bir sonraki kontrolde beklendiği gibi gelişir inşallah

5 günde 5.5 mm büyümesi gerekiyor kesenin diye biliyorum ben. bir sonraki kontrolde tam net belli olur. boş gebelikte zaten kese büyümeye devam edebilir ama bebek oluşmaz. inşallah sizin öyle bir durum değildir. henüz keseniz de bebeğim görünmesi için kücükmüs doktorunuza göre. bir sonraki kontrolde beklendiği gibi gelişir inşallah
Amin inşallah. Tekrar çok teşekkür ederim 🙏🙏

Kızlar bugün hastaneye gittim. 6+5 günlük hamileyim. Kesende büyüme var ama şuan bebek gözükmüyor dedi. 1 hafta 10 sonra gel yine bebek gözükmezse sağlıksız gebelik deriz ve kürtaja yönlendiririm dedi. Bu durumu yaşayıp sonradan bebeğini görenler var mı ? Bu dış gebelik mi olabilir mi dedim hayır dış gebelik değil dedi
Canım geç döllenme olabilir bende 8+2 günlük hamileyim geçen hafta kalp atışı yoktu yarın tekrardan gidicem kalp atışı yoksa sağlıksız gebelik dedi doktor ona göre kürtaj olacam hakkımızda hayirlisi

Canım geç döllenme olabilir bende 8+2 günlük hamileyim geçen hafta kalp atışı yoktu yarın tekrardan gidicem kalp atışı yoksa sağlıksız gebelik dedi doktor ona göre kürtaj olacam hakkımızda hayirlisi
Benim ilk gebeliğim. Bugün direk haftaya sağlıksız gebelikse kürtaj olursun diyince çok ürktüm. Kürtaj çok korkuyor beni. Sağlıkla yavrularımızı kucağımıza almak nasip olur inşallah

Eklentiler

• 505214C1-62A8-4CB8-A00F-743656D82C7E.jpeg
    505214C1-62A8-4CB8-A00F-743656D82C7E.jpeg
    112,8 KB · Görüntüleme: 7

Belirtilen haftada ben ikiz bebeklerimi öğrendim. Kalp atışıyla beraber hemde.

X