Kızlar Acik bakar mısınız pik olmuş mu

Teşekkür ederim değerlendirecem inşallah
Yumurtlama olduktan sonra çatlama ne zaman olur belli bir aralığı oluyor mu yoksa siliklesme görene kadar günlük test yapmam gerekiyor mu
Canım ben şöyle söylüyım sana ,pik bazı ınsanlarda bır ya da ıkı gun surebılıyor o yuzden bugunu degerlendırıceksınız yarında bole cıkarsa yarını boş bırak illakı cumartesi çatlama olur o gunu tekrar değerlendırırsın belkıde yarın çatlama olursa yarınıda degerlendr.mesela bnm pikten sonrakı gün çatlama oldu ama aşırı silik degıldı ondan sonrakı gun tamamen silikleştı bak bu ayki testlerımı atıyım fikir olsun. Ama kesın bugunu degerlendır.

Eklentiler

• 003BB0E6-FD3B-4526-AFD3-E23C5ADB86F5.jpeg
    150,5 KB · Görüntüleme: 54
Teşekkür ederim canim Allah razı olsun senden iki üç gün testlerimi düzenli yapıp dikkat edeyim inşallah bu ay tutar

Teşekkür ederim canim Allah razı olsun senden iki üç gün testlerimi düzenli yapıp dikkat edeyim inşallah bu ay tutar
Kuzum çatladıktan sonrada yapsan aslında daha ıyı olur beklenen adet tarıhıne kadar cünkü çok çok çok nadirende olsa bazı kadınlar ıkı defa yumurtlayabılıyor belkı şansın ıkıye katlanır ben sılıgı gorunce bıraktık pişmanım ama artık adetıme 4 gun var beklıcez bakalım gorcez ne olucak.Sanada Rabbım hayırlı saglıklı evlat nasıp etsın ınsallah

Amin inşallah

13 Nisan'da pik olmuştu şimdi çatlama olmuş oluyor dimi ? Catlamadan sonraki üç gün boyunca ilişki olması mı gerekiyor ilk defa bu kadar düzenli yapıyorum ovulasyon testini

13 Nisan'da pik olmuştu şimdi çatlama olmuş oluyor dimi ? Catlamadan sonraki üç gün boyunca ilişki olması mı gerekiyor ilk defa bu kadar düzenli yapıyorum ovulasyon testini
Eki Görüntüle 3233114
Canım şöyle önerıyorlar mesela bugun pik günü ya T cızgısı C cızgısı kadar koyu ya da daha koyu ya o gunu degerlendır.ertesi gun silindiyse çatlamış demek o gunude degerlendir,sonrakı gunude degerlendır tam garantı olsun yanı 3 gun ust uste olmus oluyor.Ve senın yumurtan catlamıs kesınlıkle bugunu degerlendır sakın boş bırakma.

Eki Görüntüle 3233114
Senın dün pik günündün dünü değerlendirdin demi ? Bugunde bak çatlamış bugunufe degerlendır yarın test yap bole cıkıcak ya da daha sılık yarını da degerlendır sonra yarından ıtıbaren 14 gun sonra kaset test yap ılk ıdrarla ınsaalllahhhhhh müjdelı haberı alırsın kuzum

Dün ve bugün değerlendirdim yarını da değerlendireyim o zaman geriye zor iş kalıyor inşallah bu regl olmam da gebe kalırım

Teste devam et yarın da at bakalım canım.Insallah gebe kalırsın beklemek cok zor ınankı senı anlıyorum
Aslında bugün akşam üzeri tekrar testi tekrarlamak istiyorum emin olmak için sıvı alımına dikkat ediyorum bir saate tekrarlicam inşallah atarım buraya da

Aslında bugün akşam üzeri tekrar testi tekrarlamak istiyorum emin olmak için sıvı alımına dikkat ediyorum bir saate tekrarlicam inşallah atarım buraya da
Bencs hıc yapma kafanı karıstırma bugunu her turlu degerlendırıceksın zaten.Yarın yap yarınıda degerlendır sakın kacırma bak

Bencs hıc yapma kafanı karıstırma bugunu her turlu degerlendırıceksın zaten.Yarın yap yarınıda degerlendır sakın kacırma bak
Bugünde akşam üzeri yaptım t çizgisi hala silik çıktı hatta düne göre daha silik gibi. Dünü ve bugünü de değerlendirdim. İnşallah yarın bir aksilik olmazsa yarını da değerlendirecem

Cok guzel çatlamış zaten, sabahtan çatlamıştı sabahıda degerlendırın 14 gun sonra kaset test yapın
O 14 gün geçmek bilmez artık. Şimdiden çok heyecan yaptım. Bir de dün akşam kasıklarım çok ağrıyordu özellikle sol kaşığım. Değerlendirdikten sonra soluma yattım. Bir yerde böyle bir yazı okumuştum. Umarım ay sonuna teste pozitifi görürüm

Banada bakar mısınız

Eklentiler

• 040ED1B7-20B6-4C0E-B306-EF28057EB857.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 48
Canım yumurtlamada kasık agrısı oluor. ben de kendımden bılıyorum o 14 gun gecmıyor bende 11. Gun silik cızgı gordum takıbını yaptım. 12.gun daha cok koyulasmıstı bugun 13. Gunum şimdi tekrar bakıcam artmışmı koyuluo dıye sonra gıdıp kan verıcem dua edın banada guzel sonuc gelsın

İnşallah hamilesindir canım dualarim seninle rabbim gönlüne göre versin,

Bugün de hala sol kasık ağrım devam ediyor inşallah döllenme belirtisidir bu

Sonuç ne oldu acaba merak ettim inşallah pozitifdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…