Kızlar Acik bakar mısınız pik olmuş mu

84,39 ile gebe çıktım canım çok mutluyum beklenen adet tarihim pazartesi günü,salı testi tekrarlıycam artış takıbı ıcın.Rabbım ısteyen herkese nasıp etsin inşallah🤲🏻🥰
Çok sevindim canım inşallah sağsalim kucağına alırsın 🌺 Allah analı babalı büyütsün darısı isteyen herkese inşallah ♥️

Artık değerlendirmeyi bıraktık ☺️ Gündüz niyetliyiz iftardan sonra da eşim çalışıyor 😂
Allah gonlunuze gore versın ınankı kısmet ne zamansa o zaman oluyor bazen bır ayda tek degerlendırmeyle gebe kalan oluyor bazen aylarca deneyip kalamayanda oluyor.Ben ocak ve subatta kalamadım martta oldu demekki kısmet sımdıyeymış.Rabbim sizede kısmet eder ınsallah zaten gereken gunlerı degerlendırdınız gerisi artık zamanın gecmesını beklemek🥰

Allah gonlunuze gore versın ınankı kısmet ne zamansa o zaman oluyor bazen bır ayda tek degerlendırmeyle gebe kalan oluyor bazen aylarca deneyip kalamayanda oluyor.Ben ocak ve subatta kalamadım martta oldu demekki kısmet sımdıyeymış.Rabbim sizede kısmet eder ınsallah zaten gereken gunlerı degerlendırdınız gerisi artık zamanın gecmesını beklemek🥰
Çok haklısınız 🌺
Herşeyin bir vakti zamanı olduğuna inanıyorum rabbim inşallah en hayırlı zaman da isteyen herkese için de bana da evlat sahibi olmayı nasip etsin ♥️

Çok haklısınız 🌺
Herşeyin bir vakti zamanı olduğuna inanıyorum rabbim inşallah en hayırlı zaman da isteyen herkese için de bana da evlat sahibi olmayı nasip etsin ♥️
Ben ıkı aylık deneme surecınde cok takmıstım 3. Ayımda akışına bıraktım ve oldu stres yaptıgımız her sey bızım işimizi daha da zorlastırıyor.Hıc stres olmayın eger kısmetse Rabbım nasıp edecek🥰🤲🏻

X