Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

Kızlar bir tane yeni resmimi koydum, atelin alındığı zaman sıcağı sıcağına çektirmiştim. Çok şiş ama olsun, önden koyamadım, halen iki gözüm çok ayrı görünüyor şişlikten, şu avatar gibi görüntüden kurtulayım önden de koyacağım, doktora doğal olsun demiştim sanırım doğal da olmuş, sizin düşünceleriniz neler, ilk güne göre nasıl acaba?eyvahedigeldismile

burun delikleriyle oynama yapmadımı canım?sanki büyükçene olmuş, ama çok doğal yüzüne yakışan bir burun ortaya çıkacak gibi duruyor

burun delikleriyle oynama yapmadımı canım?sanki büyükçene olmuş, ama çok doğal yüzüne yakışan bir burun ortaya çıkacak gibi duruyor

Canım burun deliklerim çok dardı, yandan da basıktı nefes alamıyordum, ben küçültmesini istemedim, ama şuanda çok şiş delikler ilk zamanlar daha da büyüktü yavaş yavaş ufalıyor, işin açıkcası ufacık bir burunun suratıma gideceğini düşünmüyorum, doğal olsun estetik olduğu anlaşılmasın, bana rahat nefes aldırsın istedim. Bakalım zamanla nasıl bişey olacak :)

Canım burun deliklerim çok dardı, yandan da basıktı nefes alamıyordum, ben küçültmesini istemedim, ama şuanda çok şiş delikler ilk zamanlar daha da büyüktü yavaş yavaş ufalıyor, işin açıkcası ufacık bir burunun suratıma gideceğini düşünmüyorum, doğal olsun estetik olduğu anlaşılmasın, bana rahat nefes aldırsın istedim. Bakalım zamanla nasıl bişey olacak :)

çok güzel olacak aşkitom , biliyorum ben

hoooooo , hanım en büyük boydan fotoları da koymuş
hey maşallahh

ben harbi ezikmişim haaa
:)))))))))))))

ben eskı halım ıcın uygun foto arıyorum bakalım
yenısını cekerım o sorun degılde
aslında doktor en gusel fotoları cektı keske verse bana:KK70:

hoooooo , hanım en büyük boydan fotoları da koymuş
hey maşallahh

ben harbi ezikmişim haaa
:)))))))))))))

Şekerim resim çekecek birini bulsam bugünü de çekcem de yok işte, eşimi kandırayım bakim, o da kızıp duruyor bana bakıp durma artık aynaya, moralini bozup durma diyor (ben yaratığa benzetiyom bazen kendimi de :p) opuyorumnanaktan

ben eskı halım ıcın uygun foto arıyorum bakalım
yenısını cekerım o sorun degılde
aslında doktor en gusel fotoları cektı keske verse bana:KK70:

Evet benim de aklıma geldi doktorumdan istemek ama çok zamansız gitmiştim yanına vakti yoktu söyleyemedim, neyse ki yandan olanı kızım habersizken ii yakalamış zamanında :))) aslında tam yandan olsa daha belli olacaktı üstteki düz inen kemik :kedi:

canım bellı oluyor zaten
senın burnunda baya degısıklık oldu bence
yuzunun ıfadesındede
ıyı yonde ama canım
esın begenmıstır:KK66:

canım bellı oluyor zaten
senın burnunda baya degısıklık oldu bence
yuzunun ıfadesındede
ıyı yonde ama canım
esın begenmıstır:KK66:

Canım eşim güzel olmuş diyor, şişlikler insin harika olacak gör bak diyor ve ben ehvamlandıkça kızıyor bana psikolojim bozulacak diye, aynaya bakmamı yasakladı :)):kedi:

He ya şu şişlikler insin önden eminim harika olacak, burnumun ucunu çok beğendim özellikle önden, iki hafta nasıl bekliycem yaaa, mesaiye başlamadan inse bari az :)) ) kaydirigubbakcemile2
iner inşallah tatlım
dıkkat edıp cok fazla ayna karsısında dusunmedıkce daha cabuk ıner sanırım

Bugün resmen sol burun deliğim yapışmış ya offf kurumuş içindeki emval şimdi nasıl temizliycem ben bunu, kör şeytan sok parmağını döndür içinde diyo, ameliyat olduğumdan beridir adam gibi bir temizleyemedim mübarek,benim bünyede ne sümük üretirmiş offff ohaoldumsmile

canım o burun temızleme seysın vardı ya neydı onun adı onla temızlesen olur mu?

Kısss gittin geldin mi sen? naptın çatlatma adam? çıktı mı alçın, tamponların? rahatladın mı? nasıl oldunnn??

Canım onunla iki gündür ihmal etmiştim, tekrar başladım az önce sıktım ama iki günün pisliği kurumuş içi yapışmış akşama kurtulurum inşallah bir de yumuşuyor ama alamıyorum tam içteki dikişlerin olduğu yere takılmış kulak çöpüyle falan denedim de korkuyorum zarar veririm diye offf

canjım benım randevu ogleden sonra zaten bende catlıyorumda
bırazdan evden cıkıp saclarımı yıkatmaya gıdecegım
10 gundur hep esofman ve pıjama ıleydım
bugun bı elbıse gıydım kendımı bole degısık hıssettım
kız olmayı unutmusum walla
gaza gelıp bırde oje sureyım barı:)
adı neydı canım onun
bende soracagımda onu doktora alayımmı dıye
ıste canım benım dotkor vakumlu bı aletı var onla temızlıyor
keske senınde oyle bır sansın olsa oyle temızlenıırdı
gunde maksımum doz yap o burun temızleme seysını

X