Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

Olduda bitti maşallah, bak gördün mü nasıl hemen geçiverdi, çokkkk geçmiş olsun, şu tamponlardan da bir kurtul hele ondan sonra burun deliklerim eşit değil,şurası şiş burası böyle, normal mi acaba gibilerinden başlıklar açmaya başlarsın :pPP Resimlerini bekliyoruz :) :KK16:

yaa eveet burun deliklerimin yamuk olmasindan cok korkuyorumm :KK17: ben hep estetik olanlarda ona dikkat ederim takinti iste hep yamukmus gibi gelir insallah bendede ole olmaz. su tamponlarim ciksin resimlerimi de koyucam :)

yaa eveet burun deliklerimin yamuk olmasindan cok korkuyorumm :KK17: ben hep estetik olanlarda ona dikkat ederim takinti iste hep yamukmus gibi gelir insallah bendede ole olmaz. su tamponlarim ciksin resimlerimi de koyucam :)

O halde deliklerin eşit olmamasına kendini alıştır çünkü genelde tamponlar ilk alındığında şişliklerden ve girilen delikten dolayı bir delik daha büyük bir delik daha küçük oluyor ama zamanla düzeliyor, yani öyle bişey olursa sıkmıycan canını ve daha yolun başındayken olumsuz şeyler düşünme, güzel düşün güzel olsun.:KK54:

kizlar burnum acildi bugun ama tam ne gusel nefes alicam derken burnumda surekli akinti var ve tam ucundada dikis oldugu icin silemiorum, tam sumuklu oldum :KK25: bogazimda hala aciyo yien rahat uyuyamiyorum. bide az once soyle bi kestireyim dedim benim horlama sorunum yoktu horlamaya basladim sizdee boyle oldu mu gecici bi durum mu , yoksa sekil yapalim derken icten hepten mi gitti burnum :KK5:

o dediklerinin heeepsi oldu :) boğaz acısından çok çektim hele.. o boğazda borunun haşat ettiği kısım yara olduuu , kabuk bağladı, devamlı gıcıklanma hali, olduu...of of of fenaydı
ama geçtii gittiiii :)) horlama olayı da çok komikti :)) ispat için kaydetmişti canım kocacım :))))))

hepsi geçici bebeğimmm heeeepsi geçip gidiyorrr

Son düzenleme:
o dediklerinin heeepsi oldu :) boğaz acısından çok çektim hele.. o boğazda borunun haşat ettiği kısım yara olduuu , kabuk bağladı, devamlı gıcıklanma hali, olduu...of of of fenaydı
ama geçtii gittiiii :)) horlama olayı da çok komikti :)) ispat için kaydetmişti canım kocacım :))))))

hepsi geçici bebeğimmm heeeepsi geçip gidiyorrr

gercekten mii :KK9: cok sagol canim walla moral oldu. ya dedigin gibi bu boruyu bogazima nasil soktularsa gecmedi bitmedi acisi. bi yandan burnum akara bi yandan bogazim gicik burnumu silemem nefes alamam pof tam bunalim . peki nezamn gecer bunlarrr :KK50:

pirlantaa, kizlaar simdi benim burnumdaki tamponlar cikarildi ya, uzerine ince bant yapistirdi sadece, pirlnata ben simdi dedigin kremleri surmeye basladim ama ikisinide ayni anda surmem zararli olur mu acaba sanki geriyor cildimi. hiruoid mi ne o kremiin jel olanini aldim, arnica zaten vardi. simdi arnica yi suruyorum mesela sonra 1 saat sonra hiruoid denen kremi falan ama acaba simdi bi kac gun arnica surup sonra bi kac gun mu hiruoid sursem bilemedim ben . bide cumartesi ameliyat oldum bugun 4. gun oluyo halen buz koymam gerekli mi? yuzumde sislik morluk ilk gun hic yoktu once hafif moraradi bugunde yuzum sisti ya bana sonradan etki etti heralde anlamadim ki

Dejavu mu oluyor ya? :S Sanki biz bunu daha önce yanıtlamamış mıydık? Yazdıklarımız mı gitti acaba sitenin yüzü değişirken :SSS

Dejavu mu oluyor ya? :S Sanki biz bunu daha önce yanıtlamamış mıydık? Yazdıklarımız mı gitti acaba sitenin yüzü değişirken :SSS

17 ve 18'inde yazılanlar gitmiş rüyacım; 16'sına çekilmiş sistem:2:
dün akşam uyarı veriyordu forum, sanırım son 2 gün yazılanlar uçtu..

Son düzenleyen: Moderatör:
X