Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

ne kadar imreniyorum böyle güzel porselen gibi ciltlere
benim dıdımın dıdısına bişey olsa da streslense , sivilcesi bende çıkar
herşey sivilce olarak döner banaa
ömrüm sivilcelerimle savaşmakla geçti
ne o kazandı ne ben
ama savaş nişaneleri gene benim suratta kaldı :S

canım su an burnumun ustu sıyah nokta dolu
bıde cok sıvılcem cıktı
narkozdan sonra kaslarım dokuldu saclarım dokuldu
nıye boyle oldu kı

bıde cok sıvılcem cıktı
nıye boyle oldu kı

pirlantacim resimlerine baktim yani yuzunde baya degisiklik olmustur bence ama adam buyukluguyle oynamadan dogal bi burun yapmis bence cok gusel olmus yani ben oyle minnacik burunlari sevmiyorum hatta benim heybetli burnumu da oyle yapacaklar diye korkuyorum. seninki muhtes ama yani :nazar: ve sisliklerin cabuk gecmis senin.

bıde cok sıvılcem cıktı
nıye boyle oldu kı

ayrica niye kasin sacin dokuluyo ya bu narkoz kemoterapi etkisi mi yaratiyor kine ? zaten uc bes tel sacim azcik da kasim var burnu duzeltelim derken onlardan olmayalim ya :1no2: sonra isin yoksa bide sac ektir kas ektir kaydirigubbakcemile3

ayrica niye kasin sacin dokuluyo ya bu narkoz kemoterapi etkisi mi yaratiyor kine ? zaten uc bes tel sacim azcik da kasim var burnu duzeltelim derken onlardan olmayalim ya :1no2: sonra isin yoksa bide sac ektir kas ektir kaydirigubbakcemile3

işte benımde sacım azdır bundan dolayı korkuyorum canım
canım aslında benım burnum cok rahatsız etmıyordu cevremı
cunku onden duzgun ve kalkık gıbı duruyordu

ama profılden dogal oldu bende daha rahat resım verebılırım pprofılden
canım krem surdum ben sureklı
hırudoıd sayesınde ındı sıslıklerım:nazar:

kızıımmm , sen benim buruna burun mu diyosuunnn??
hatuunn , haarika olmuş burnuuunn , çok süper yaa maşşallaaahh

ben masajlarıma devam ettiğim halde o kavis gitti düzleşti ya
seninki süüüppperrr

termessos senin resimlerine de baktim simdi bi daha senin burnunda gusel olmus ya dogal duruyo mesela ben anlamam yani estetik oldugunu. cok kavislidense sisiznkiler gibi hafif kavis daha iyi bence aklinialirimsmile

işte benımde sacım azdır bundan dolayı korkuyorum canım
canım aslında benım burnum cok rahatsız etmıyordu cevremı
cunku onden duzgun ve kalkık gıbı duruyordu

ama profılden dogal oldu bende daha rahat resım verebılırım pprofılden
canım krem surdum ben sureklı
hırudoıd sayesınde ındı sıslıklerım:nazar:

ameliyat olmadan once senden o kremin adini alcam canim da anneme soyliyim hemen hazir tutsun baslarim artik ameliyattan sonra hemen kaydirigubbakcemile3

canım sımdıden vereyım
hırudoid şişlikler için

arnica jel morluklar için

hmm bi onceki msjda da yazmissin zaten canim hirudoid diye ama ben onu hemoraid kremi anlamisimm :KK1: ayrica arnica yi simdide kullaniyorum ben normal goz alti morluklari icin bende niye cok ise yaramiyo ya gerci hergun duzenli surmuyorumda pek etksini goremedim

hmm bi onceki msjda da yazmissin zaten canim hirudoid diye ama ben onu hemoraid kremi anlamisimm :KK1: ayrica arnica yi simdide kullaniyorum ben normal goz alti morluklari icin bende niye cok ise yaramiyo ya gerci hergun duzenli surmuyorumda pek etksini goremedim

ben arnıcayı bolca sürdümm
hatta cıldımın ustunde bıle kaldı
sonradan morluklar cılt olarak soyulmaya basladı ve olelıkle
gectı gunde 2,3 kez surdum cokta ıse yaradı

çok güzel olmuş canım :)) hadi bakalım sıra bende kızlar..1 hafta içinde doktoruma karae verip tarih alıcam hayırlısıyla..

kızlar amelıyatım cumadan cumartesıye alındı. 2gunum kaldı ama hıc heyecanlı degılım normal mı bu bıde o kadar ıstedıgım bısıdı bu.

bu arada sızın burunlar ne durumda yuzunuzdekı sıslıkler falan gectı mı.ruya senın fotoları takıp edıorum baya oturmus sıslık falan kalmamıs nerdeyse.
Ayrıca sımdı ben cumartesı amelıyat olucam ne zaman bıraz dısarı cıkabılır hale gelırım sızce

bu arada sızın burunlar ne durumda yuzunuzdekı sıslıkler falan gectı mı.ruya senın fotoları takıp edıorum baya oturmus sıslık falan kalmamıs nerdeyse.
Ayrıca sımdı ben cumartesı amelıyat olucam ne zaman bıraz dısarı cıkabılır hale gelırım sızce

Ben ilk defa alçımla 5. gün dışarı çıkmıştım; ancak benim hiç morluğum yoktu..Bir de alçıyla uzaylıymışsın gibib bakıyor herkes, tavsiye etmem...9. gün saatlerce alışveriş yapmştım=)

Her işte bir hayır vardır canım cumadan cumartesiye alınmasında da vardır bir hayır belki. Canım yüzümde şişlik belli belirsiz var, onu da bir tek ben ve beni çok iyi tanıyan kişiler anlıyor, ama burnumun sol tarafı halen şiş, sağ tarafı sola göre daha iyi indi, bekliyorum bakalım, bu arada doktorum yandan biraz daha küçültebilirmişim kemiklerin kaldırırmış, iki kaşının ortasındaki kemik bizi yanılttı dedi, çok üzüldüm ama onun içinde diyorum vardır bunda da bir hayır diye, önden küçük en azından :)
Oniki günde sanırım dışarı çıkacak hale gelirsin, en azından seni tanımayanlar yeni ameliyat olduğunu anlayamazlar.

X