Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kizlar 2 aylik program buldum

esrablgn

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2014
264
6
1Su bardağı suyu kaynatın. İçine bir tutam (3-4 gr.) oğulotu koyun ve 5 dakika hafif ateşte kaynatın. Sonra ocaktan alıp, ılımasını bekleyin. Ilıyan bu karışımı ılık ılık için.

Östrojen artıran bu küer, önce, günde 3-4 defa aç karnına içilmek kaydı ile 1 ay devam edin.

Sonra, günde 2 defa aç karnına içilmek kaydı ile yine 1 ay devam edin.

Bu kürün uygulaması 2 aydır. Dilerseniz 15 gün ara verdikten sonra kürü tekrar uygulayabilirsiniz.

Yalnız bu kür, her seferinde taze olarak hazırlanacaktır

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben uyguluyorum bunu heryerede yazdım oğul otu diyede pek kimse önemsemedi

İbrahim saracoglunun onerisiymis bu tadi falan nasil ki ogul otunun

İbrahim saracoglunun onerisiymis bu tadi falan nasil ki ogul otunun

Biliyorum saraçoğlunun olduğunu canım tadı idare eder diğer bitki çayları gibi bana artık hepsi aynı geliyor

Alisana kadar seker mi koysam az bisi :) aktardn aliyim da deneyim 2 ay bari 15 gun ara verebilirsnz diyor ya bide bize gore usenggec isi hm 2 ay o kdr uzun sure degil dimi :)) ins iyi sonuclar verir sen ne kadardir yapiyosun

Günde 3-4 bardak biraz fazla değil mi kızlar? Veya olması gereken bu da biz daha az içtiğimiz için mi olmuyo acaba?

Günde 3-4 bardak biraz fazla değil mi kızlar? Veya olması gereken bu da biz daha az içtiğimiz için mi olmuyo acaba?
Fazla değil canım demekki öyle içilmesi gerekiyor aynen bizde bu yüzden etki etmiyor olabilir ben bunu uyguluyorum ama ben 2 bardak içebiliyorum ve günaşırı içebiliyorum hergün değil yani

Her yurlu tam yapmiyoruz hic biseyi o yuzdende bisi olmuyor olabilir

Fazla değil canım demekki öyle içilmesi gerekiyor aynen bizde bu yüzden etki etmiyor olabilir ben bunu uyguluyorum ama ben 2 bardak içebiliyorum ve günaşırı içebiliyorum hergün değil yani

Ben yapamıyorum artık canım ya. Hem olmuyo hem de sağlığıma zarar veriyorum gibi geliyo

Zaten fazlasi zararmis bende masaj yapiyorim artik sadece o kadar bide su pompayi deniycem

Birakan birakana boyle gordukce heves meves kalmiyor hic dmi

Birakan birakana boyle gordukce heves meves kalmiyor hic dmi

Herkes bıraktı gibi matemm resen elmasekeri daha öncelerde başka arkadaşlarda vardı bıraktı hepsi birine mesaj atmıştım kilo aldım büyüdü şimdi uğraşmıyorum demişti keşke benimde kilo alınca büyüse ben çok fazla yükleme yaptığımı düşünmüyorum o yüzden sağlığımı etkileyeceğini düşünmüyorum hem ısırgan çayı oğul otu çayı bir sürü faydaları var ben içebildiğim kadar içmeye devam edicem tek taraflı yağlarıda sürücem gittiği yere kadar herkes bıraktı ya ama kimse bişeyi 6 ay hergün yada gün aşırı 6 ay kullanmadan bırakıldı

Sende mi bırakıyorsun artık uğraşmayı canım

Sağlığımdan olmaktan korktuğum için devam etmek istemiyorum canım ya. Göğüs evet önemli ama bir yere kadar. Artık sürekli adet düzensizliği yaşamaya başladım. Korkuyorum kötü bişey olursa diye

Canım ben sana daha önce demiştim karnına havlu ısıt koy yada sıcak su torbası ve rezene iç bikaç gün adetine yakın, hemen olursun ben böyle yaparak adetim düzenleşti baya

Bende devam ediyorum simdilik devam ettigim yere kadar bakalim doktora gidip hormonlara tekrar baktiricam su gogus buyitme pompalari var onlari deniycem yaglarla birlikte ama temmuzda tatile gidicez nisanlimla moral 0 bende bikini nasil giycem millette lop lop gogusler kiskancliktan olurum herhalde. Offf off eylulde dugunum var gelinlik istedigm gbi olamiycak ayyy bunaldim iyice buyise birazcik azimlencem birax

Ben küçük pompa almıştım göğsümü içine alacak kadar büyük değil

:)) en azindan ucuda olsa buyimuss iste benimde 2 gundur goguslerim cok aciyor dokunamiyorum adet doneminede daha var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…