Kızlar 10 aydır bebeğim olmuyor

36 yaşındayım. Her ay umudum kırılıyor. Adetim gecikince hamileyim diyemiyorum. Üzgünüm. Hiçbir belirtim yok zaten. Ağrım sancım da yok.
Benimde yarın adet günüm benim de hiç bişi yok . Her ay gecikirim bı hevesle beklerim ama sonu hüsran . Yani rabbime sığınıyorum zorlaştırıyorsa guzellestiyordur eminim . İnşallah en kısa zaman da kucagimiz dolar 🥲🤲

Benimde yarın adet günüm benim de hiç bişi yok . Her ay gecikirim bı hevesle beklerim ama sonu hüsran . Yani rabbime sığınıyorum zorlaştırıyorsa guzellestiyordur eminim . İnşallah en kısa zaman da kucagimiz dolar 🥲🤲
Amiin inşallah. Tiroid ilacı kullanıyordum bıraktım. Değerim normale döndü diye. Adetim ondan gecikmistir diyorum.

Eklentiler

• IMG_20240904_113650.jpg
    IMG_20240904_113650.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 12
Onuda yarın gecikirsem yapicam normalden koyu ama bu ovulasyon testi. Ben regl sonrasi başladığımda böyle silik olmuyodu belli belirsiz oluyodu. Bide benim hiç regl belirtim de yok bu ay şaka gibi
Benim de hiç belirtim yok ki. Adet öncesi sivilcem çıkardı. Kasık ağrım olurdu. Göğüslerim ağrırdi. Şu an hiçbir şey yok. Akıntım da yok.

Benim de hiç belirtim yok ki. Adet öncesi sivilcem çıkardı. Kasık ağrım olurdu. Göğüslerim ağrırdi. Şu an hiçbir şey yok. Akıntım da yok.
Benimde öyle sadece üç gün öncesine kadar sol alt karnimda tek taraflı ağrı baskı gibi bişey oldu baya yatirmadi falan şuan yok öyle bişey. Ama bı dolgunluk var orda psikolojik hissetmiyosam

Benimde öyle sadece üç gün öncesine kadar sol alt karnimda tek taraflı ağrı baskı gibi bişey oldu baya yatirmadi falan şuan yok öyle bişey. Ama bı dolgunluk var orda psikolojik hissetmiyosam
Bacaklarım çok ağrıyor iki gündür. Böyle romatizmal ağrı gibi. Onun dışında bir şey yok.

X