kızlaaaar...test yapsam mı???

nesli58

yerle yeksan...
Kayıtlı Üye
31 Mart 2010
290
5
kızlar 1, 5 yıldır bebiş istiyorum olmuyo...ben çok sağlıklı değilim zaten de, eşimin testleri de çok kötü çıktı...tedaviye falan başlamadık...öncelerde de bazen oluyordu ama bu ay adet döngümün 28. dünü yani önceki gün kahverengi lekelenmem oldu...şimdi gelen giden yok...ped falan aldım ama tık yok yani...test yapmaktan, kan vermekten bıktım, olmıcak bişey zaten ama içimde saçma bir umut...test yapsam mı acaba, tutunma kanaması olabilir mi...??? ne dersiniz...??? :44:

kızlar 1, 5 yıldır bebiş istiyorum olmuyo...ben çok sağlıklı değilim zaten de, eşimin testleri de çok kötü çıktı...tedaviye falan başlamadık...öncelerde de bazen oluyordu ama bu ay adet döngümün 28. dünü yani önceki gün kahverengi lekelenmem oldu...şimdi gelen giden yok...ped falan aldım ama tık yok yani...test yapmaktan, kan vermekten bıktım, olmıcak bişey zaten ama içimde saçma bir umut...test yapsam mı acaba, tutunma kanaması olabilir mi...??? ne dersiniz...??? :44:

bence üstüne görme gibi.sabah ilk idrarla bir gebelik testi yapabilirsiniz

inşallah yaaaa...o kadar mutlu olurum ki...geçen ay 9 gün geçmişti, pembe akıntım olmuştu adet günümden 2 gün önce, umutlanmıştım ama negatif çıktı...bu sefer kahverengi lekelenmem oldu...Olursa mucize olucak, duaların hürmetine...bi de benim gece yarısı acilde test yaptırma gibi bir alışkanlığım var... :KK37:

son cumlene koptum, Allah da seni guldursun:KK53:
insallah buraya guzel haberler yazarsin...

malesef hiç iyi haber yazamıcam...gece nöbetçi eczane aradık bu sefer... :KK55: kan ver ver nereye kadar...malesef kabak gibi negatif...ufffff... :KK43:

kızlar...vücut sıcaklığım arttı...ateşlenmiş gibiyim, ellerim ayaklarım buz gibi, üşüyorum ama sıcaklığım 36.6 falan oldu, normalde 36.1, di adet günüm 35 lere düşerdi...yorum yapabilecek olan var mı???

kızlar...vücut sıcaklığım arttı...ateşlenmiş gibiyim, ellerim ayaklarım buz gibi, üşüyorum ama sıcaklığım 36.6 falan oldu, normalde 36.1, di adet günüm 35 lere düşerdi...yorum yapabilecek olan var mı???

eger usutmediysen ates yukselmesi elbette gebelik belirtisi ama adetinin son gunu ise kanda cikmasi lazimdi...iki gun bekle, gelmezse bi idrar testi yap, cook silik de olsa bisiyler gorursen kan testi yaptirirsin ama normal bi saatte:))...

eger usutmediysen ates yukselmesi elbette gebelik belirtisi ama adetinin son gunu ise kanda cikmasi lazimdi...iki gun bekle, gelmezse bi idrar testi yap, cook silik de olsa bisiyler gorursen kan testi yaptirirsin ama normal bi saatte:))...

ıyı de kan testın de negatıf cıktı yazmıs.. bence psıkolojık sence de oyle olabılır mı cemrecık :)

ıyı de kan testın de negatıf cıktı yazmıs.. bence psıkolojık sence de oyle olabılır mı cemrecık :)

hani belki yumurtlamasi gec olmustur, bir de dollenme suresi de uzamissa biriki gun sonra hcg salgilamasi olur diye dusundum ama idrara gecmesi de 3-4 gun surse en az bir hafta beklemesi lazim idrar testi icin...:KK53:...
edit: yaf yanlis okumusuz, arkadas zaten kan testi yaptirmamis ki...idrar negatif cikmis...bence arkadas ucuz idrar testlerinden siparis edip bol bol yapmali benim gibi...ben de gebelik testi delisiyim de:KK53:

Son düzenleme:
hani belki yumurtlamasi gec olmustur, bir de dollenme suresi de uzamissa biriki gun sonra hcg salgilamasi olur diye dusundum ama idrara gecmesi de 3-4 gun surse en az bir hafta beklemesi lazim idrar testi icin...:KK53:...
edit: yaf yanlis okumusuz, arkadas zaten kan testi yaptirmamis ki...idrar negatif cikmis...bence arkadas ucuz idrar testlerinden siparis edip bol bol yapmali benim gibi...ben de gebelik testi delisiyim de:KK53:

gercı bende 1 ay adet gormememe ragmen hamıle kaldım :)) olabılır de

kızlar idrarda negatif çıktı...kan testi yaptırmak istemedim bu sefer, o kadar çok yaptırdım ki önceden...inşallah hamileyimdir, bir mucize bekliyorum, eşimin testleriyle aşılama bile olmaz ama umut işte, bu sabah hala adet olmadım ve elim ayağım hala buz gibi, üşüyorum...bi test daha var evde, yarın sabah yapıyım diyorum... testin markası hayat...çok güvenilir gelmedi bana... :44:

kızlar idrarda negatif çıktı...kan testi yaptırmak istemedim bu sefer, o kadar çok yaptırdım ki önceden...inşallah hamileyimdir, bir mucize bekliyorum, eşimin testleriyle aşılama bile olmaz ama umut işte, bu sabah hala adet olmadım ve elim ayağım hala buz gibi, üşüyorum...bi test daha var evde, yarın sabah yapıyım diyorum... testin markası hayat...çok güvenilir gelmedi bana... :44:

canım hamıle olabılırsın bence yaptestını ıhmal etme hamıleysen tedbırını alırsın bebıse yazık olmasın sonra hatta sen gıt dırek kan tahlılı yaptır.ıdrar testlerı gebelıgın ılk baslarında negatıf sonuc verıyor cunku.. bende de cok hamılelık belırtısı olmadı sadece adetım gecıkmesı asırı uyku nedenıyle test yaptım ve pozıtıf cıktı sen de bı an once yap bıze de haber ver :)

canım hamıle olabılırsın bence yaptestını ıhmal etme hamıleysen tedbırını alırsın bebıse yazık olmasın sonra hatta sen gıt dırek kan tahlılı yaptır.ıdrar testlerı gebelıgın ılk baslarında negatıf sonuc verıyor cunku.. bende de cok hamılelık belırtısı olmadı sadece adetım gecıkmesı asırı uyku nedenıyle test yaptım ve pozıtıf cıktı sen de bı an once yap bıze de haber ver :)[/QUO

resmen adet oldum... :KK14: uf yaaa...hayırlısı...demek ki kahverengi lekelenme ve vücut sıcaklığına artık güvenmiyoruz...

resmen adet oldum... uf yaaa... :KK14: hayırlısı...demek ki kahverengi lekelenme ve vücut sıcaklığına artık güvenmiyoruz...

insallah bi dahaki sefere. doktora gittiniz mi hic?:44:

hayırlısı...umudum kalmadı artık... :KK43: zaten yoktu da işte tutunma kanaması gibi bişey olunca, acaba mı dedim...doktora o kadar çok gittim ki, şehrimde gitmediğim doktor kalmadı, prolaktinim ve tsh ım problemliydi, ilaçlarla hallettik, onun dışında ciddi bir sorun yok, ben gittim gittim klomen falan kullandım olmayınca eşim test yaptırdı, hareketlilik %3 morfoloji %2 falan çıktı...normal yollarla olması imkansız...bakalım yaza kadar bitkisel bişeyler deneyim diyorum, sora da tüp bebek falan...o kadar sıkıldım ki uğraşmaktan... bebişi olanlara uzaktan bakmaktan... benim hiç olmıcakmış gibi hissetmeye başladım, hep hüsran, hep hüsran... :KK14:

hayırlısı...umudum kalmadı artık... :KK43: zaten yoktu da işte tutunma kanaması gibi bişey olunca, acaba mı dedim...doktora o kadar çok gittim ki, şehrimde gitmediğim doktor kalmadı, prolaktinim ve tsh ım problemliydi, ilaçlarla hallettik, onun dışında ciddi bir sorun yok, ben gittim gittim klomen falan kullandım olmayınca eşim test yaptırdı, hareketlilik %3 morfoloji %2 falan çıktı...normal yollarla olması imkansız...bakalım yaza kadar bitkisel bişeyler deneyim diyorum, sora da tüp bebek falan...o kadar sıkıldım ki uğraşmaktan... bebişi olanlara uzaktan bakmaktan... benim hiç olmıcakmış gibi hissetmeye başladım, hep hüsran, hep hüsran... :KK14:

arkadaşım ümidini yitirme
benim çok samimi bir arkadaşım var.
doktorlar eşindeki sperlerin 0 dölleme yeteneği olduğunu hamile kalamayacağını söylemişlerdi.
ve aşılama yaptırmaya karar verdiler
doktor klomen verdi.
ve doktor klomeni kesmesini hiç yumurta gelişmediğini söyledi.
o da klomeni bıraktı.
ve nasılsa bu ay hamile kalamam ümidiyle beklerken
veeeeeeeeeeee
o ay hamile kaldııııı
ve bir oğlu oldu.
ardından hiç beklemediği bir anda kendiliğinden ikinciye hamile kaldığını öğrendi
veeeee
şimdi nur topu gibi iki oğlu var.
anlayacağın çıkmayan candan ümit kesilmez.
sen bol bol dua et
ve çalışmalara devam
sakın ümidini yitirme.
geleceği ancak Allah bilir.:KK34:

arkadaşım ümidini yitirme
benim çok samimi bir arkadaşım var.
doktorlar eşindeki sperlerin 0 dölleme yeteneği olduğunu hamile kalamayacağını söylemişlerdi.
ve aşılama yaptırmaya karar verdiler
doktor klomen verdi.
ve doktor klomeni kesmesini hiç yumurta gelişmediğini söyledi.
o da klomeni bıraktı.
ve nasılsa bu ay hamile kalamam ümidiyle beklerken
veeeeeeeeeeee
o ay hamile kaldııııı
ve bir oğlu oldu.
ardından hiç beklemediği bir anda kendiliğinden ikinciye hamile kaldığını öğrendi
veeeee
şimdi nur topu gibi iki oğlu var.
anlayacağın çıkmayan candan ümit kesilmez.
sen bol bol dua et
ve çalışmalara devam
sakın ümidini yitirme.
geleceği ancak Allah bilir.:KK34:

çok haklısın canım...ben şimdiye kadar hep boool dua ve çok çabayla biyerlere geldim, galiba bu da öle olucak, çok uğraşıcam ve dua sebebim olucak ama inşallah sonu güzel olur...yaza kadar bitkisel tedavi görücez, sonra olmazsa tüp bebek denicez...hayırlısı bakalım...en azından bu mesajı okurken bana dua edin olur muuu...????

X