Kızımız ''ICE''

Nasılda sinirli bakmış öyle çok güzel maşallah :nazar: zaten çok asil bir köpek haskiler boynundaki süse bayıldım ama

yuppi konu bile açmışsın çok güzel ya çok sevimli zor bırakıp gelmişsindir bu yavruyu çok sevdim :nazar:

canım ya seninle bir kopuyoruz o arada müthiş şeylerle dönüyorsun işte bu da onlardan biri,bayıldım ben ICE'e ya yerim ben onu,inan bir süre sonra ondan vazgeçemeyeceksin.Bizim de oğlumuz var adı ROBİN iskoç terrieri kendileri,güle güle büyütün canım benim

zaten kopamıyorum biliomusun cok tatlı ya oyun istiyo durmadan bakalım istanbula nasıl gelcem onsuz

Diğer hayvanlarla (ıran kedisi misal) ve insanlarla ilişkisi nasıl acaba merak ettim. Benim kedim için özellikle çocukları ve insanları çok seven, oyuncu, sevecen diye tanımlamaları olsa da en çok çocuklardan nefret ediyor, eve gelen misafirden hoşlanmıyor, oyunla falan da arası yok, bu dünyanın efendisi benim diye salım salım salınıyor ortalıklarda.Çok sevdiğim bir cins ve çoook tatlı (Allah uzun, sağlıklı bir ömür versin ona), evimize bir tane alsak acaba benim cadaloz canını okur mu bu asilin merak ediyorum. :KK43:

canım daha dısarı cıkarmadık küçük oldugundan pati vermeyi fln yeni öğrendi ama insanlara bayılıo kapı çalar çalmaz kosup kapının önünde beklio gelen misafire havlıo ayaklarına dolasıo kuyruk sallıo

uçaklarda özel yerleri olur onun canım getirde sevelim accık boshayallersmile

ya hayvan tasınmıyor die biliyorum ama bakalım annem bıkmıs gibi zaten çiş yapıo annemin terliğine

ya hayvan tasınmıyor die biliyorum ama bakalım annem bıkmıs gibi zaten çiş yapıo annemin terliğine

alışana kadar zor olur tabi kaydirigubbakcemile3
şimdi küçükken güzelde büyüyünce çok zor huskylerin evde bakılması.

ama taşıma çantası olduktan sonra ayrı bölmelerde taşınıyo diye biliyorum canım getirmeyi düşünürsen ara bence :lepi:
senden daha çokmu istiyorum getirmeni acaba aklinialirimsmile

21856_292874859525_583344525_3268892_7909713_n.jpg

çok tatlı minicik :nazar:

X