Kızımız ''ICE''

allahım tipe bak yaaaaa.. oyuncak sankii, al mıncık mıncık mıncıkla Şeniz :nazar:

Oyy oyy oyyy yerimm onu bennnncokacimcoook yaa ben bu köpeciklere bayılıyorummm evlenince evime alsam bakabilirmiyim ki acaba :çok üzgünüm:

ice,benim hayalimdeki köpiş..:asigim: öyle çok istiyorum ki yavru,minik bi husky m olmasını..avatarımdanda belli oludor sanırım delisi olduğum..opuyorumnanaktan çok şanslısınız ice a sahip olmakla..:nazar: birlikte yaşadığım annem hernekadar yok filan desede ben yine alırım aslında kendime bi oğlan ,ama korkum istanbulun sıcak havasında ona işkence edicek olmak..boshayallersmile

evet sıcakta kötü ama biz mersinde besliyoruz yani sizin gelecekteki köpiişinizden daha şanssız ıce

evet sıcakta kötü ama biz mersinde besliyoruz yani sizin gelecekteki köpiişinizden daha şanssız ıce

nasıl peki mutsuz mu?hani doğası gereği soğuğu seviyo yaaa..mersinde soğuk olmadığı için olumsuzluk seziyomusunuz ufaklıkta?ben nezaman almaktan bahsetsem arkadaşlarım yazık hayvana diyip durduryolarda beni..

Buda benim oğlum Ocean. 10 şubt 2003 doğumlu. 7'sini bitirdi. Bir sorun olursa huskylerle ilgili mesaj atabilirsin. Resmi ekleyemedim. Yeni üyeyim 100 msjı geçmem lazımmış. Neyse benimde çok yakışıklı bi oğlum var

nasıl peki mutsuz mu?hani doğası gereği soğuğu seviyo yaaa..mersinde soğuk olmadığı için olumsuzluk seziyomusunuz ufaklıkta?ben nezaman almaktan bahsetsem arkadaşlarım yazık hayvana diyip durduryolarda beni..

balkonda duruyor çoğu zaman ama bi gariplik yok davranışında fln daha cok küçük ondan olabilir

kızım bugün kadın oldu:dance:

:roflol::roflol:

Allah iyiliğini versin canım yaa....koptummm

tam yazacaktım şimdi 6-7 aylık olmuştur başlık şubatta açılmış çünkü diye,bu yazdığını gördüm....hayırlı olsun ne diyim-tatlicadiarzu-

bu arada çok güzel çok tatlı maşallahhhh...benimde köpeğim var çok seviyorum onlarııŞeniz

:roflol::roflol:

Allah iyiliğini versin canım yaa....koptummm

tam yazacaktım şimdi 6-7 aylık olmuştur başlık şubatta açılmış çünkü diye,bu yazdığını gördüm....hayırlı olsun ne diyim-tatlicadiarzu-

bu arada çok güzel çok tatlı maşallahhhh...benimde köpeğim var çok seviyorum onlarııŞeniz

ya sorma bi BEHLÜL var sitede şimdi bizimkiler ICE nin peşinde namusuna leke gelmesin die kaydirigubbakcemile3 bebek düşünmüyoruz şu anda küçük zaten kaydirigubbakcemile3

ya sorma bi BEHLÜL var sitede şimdi bizimkiler ICE nin peşinde namusuna leke gelmesin die kaydirigubbakcemile3 bebek düşünmüyoruz şu anda küçük zaten kaydirigubbakcemile3

:KK1: bencede daha çok küçük ....

benimde kızım var,daha eline erkek eli değmedi yafrumunsempatiksalakcinni

ama 11 yaşındaaa,evde kaldı bizimkiii:gitme:

:KK1: bencede daha çok küçük ....

benimde kızım var,daha eline erkek eli değmedi yafrumunsempatiksalakcinni

ama 11 yaşındaaa,evde kaldı bizimkiii:gitme:

oooo bizimki biraz garip insan gibi yaw erkek delisikaydirigubbakcemile3 babamın eve gelecegi saati biliyor kapının önunden ayrılmıyor erkek kardeşim odada üzerini değiştirirken odaya girmiyor kaydirigubbakcemile3 sonra çağırıyor gidiyor kaydirigubbakcemile3 bayanlara hırlıyor küsüyor insan tohumu kaçmış içine anladım ben
kaydirigubbakcemile3

oooo bizimki biraz garip insan gibi yaw erkek delisikaydirigubbakcemile3 babamın eve gelecegi saati biliyor kapının önunden ayrılmıyor erkek kardeşim odada üzerini değiştirirken odaya girmiyor kaydirigubbakcemile3 sonra çağırıyor gidiyor kaydirigubbakcemile3 bayanlara hırlıyor küsüyor insan tohumu kaçmış içine anladım ben
kaydirigubbakcemile3

ayyyy eveeett bizimkide böyleeekaydirigubbakcemile3

aynen babamın eve geleceği saati biliyo kapıda bekliyo,havlamaya başlıyo geleceğine yakın,hissediyor resmenn...giyinirken soyunurken bakmaz bizedee,çık dersin çıkar odadan,bide o bakışlar falan insan gibi gerçektennkaydirigubbakcemile3
çok tatlılar yaaa

kurban olurum ben onlaraaŞeniz

ayyyy eveeett bizimkide böyleeekaydirigubbakcemile3

aynen babamın eve geleceği saati biliyo kapıda bekliyo,havlamaya başlıyo geleceğine yakın,hissediyor resmenn...giyinirken soyunurken bakmaz bizedee,çık dersin çıkar odadan,bide o bakışlar falan insan gibi gerçektennkaydirigubbakcemile3
çok tatlılar yaaa

kurban olurum ben onlaraaŞeniz

evet ya sırnaşıo mesela sevmioruz küsüyo kafasını koltuk altına sokup uyuyo kaydirigubbakcemile3

bizimde bi oğlumuz var,kral.husky.ocakta 3 yaşına girdi.artık gelişimini tamamladıkaydirigubbakcemile3 herkese göre kocaman ama bizim sürekli gözümüzün önünde olduğu için bize küçük görünüyo.bu havalar hiç huskylere göre diil kızlar,aslında diğer çok tüğlü köpeklere görede değil.yazık,hayvanların dili ağızlarından 1 karış sarkıyo,sersem gibi oluyolar.bizimkide evde yerdeki taşlarda yatıyo uyuyo bütün gün,bazen vantilatör açıyoruz ama kaçıyo,korkuyo.bu cins biçok şeyden korkar bu arada,kedimi köpekmi anlaşılmıyo pek:) kızlar bu sıcak havalarda dışardaki hayvancıklara su vermeyi ihmal etmeyin,çok sevaba girersiniz.bide evde artan yemeklerden bi parka yada başka bi yerde köpeklere kedilere verirseniz çok iyi olur,onlar bizim evde bebek gibi gözünün içine baktığımız hayvanlarımız kadar şanslı değiller malesef.

X