Kızımın ütüden eli yandı

Ne zaman sürdünüz peki şuan kızımın eli sarılı su toplanan yerleri var yarası taze pazar günü gerçekleşti olay. Siz ne zaman sürmeye başladınız bunları
Benim elimin altında vardı ikisi de. Ona rağmen birkaç gün ki 1 hafta kadar da olabilir hametan, fito ve anestolu karıştırıp sürdüm. Anestol uyuşturucu kremdir. Anında acısını alır, aklında olsun. Çok acıyıp yandığı için ara ara öbürlerini silip sürsem de domuz yağını falan, hemen yıkıyordum. Dayanamıyordum yanmaya. Uyuşturduğu için kolayıma geliyordu

Önce yarayı kurutmaya çalışacaklar. Daha sonrasında temizleyecekler demek ki ölü deriyi. Sarı kantoron yağı önermiş arkadaşlar. Faydalı bir yağ gerçekten. Ben kullanmadım o zaman bilmiyordum ama faydası olabilir. İz konusunda da kalmaz sanmıyorum.
İnşallah derisi soyuldun da onu da kullanacağım inş

Benim elimin altında vardı ikisi de. Ona rağmen birkaç gün ki 1 hafta kadar da olabilir hametan, fito ve anestolu karıştırıp sürdüm. Anestol uyuşturucu kremdir. Anında acısını alır, aklında olsun. Çok acıyıp yandığı için ara ara öbürlerini silip sürsem de domuz yağını falan, hemen yıkıyordum. Dayanamıyordum yanmaya. Uyuşturduğu için kolayıma geliyord

Benim elimin altında vardı ikisi de. Ona rağmen birkaç gün ki 1 hafta kadar da olabilir hametan, fito ve anestolu karıştırıp sürdüm. Anestol uyuşturucu kremdir. Anında acısını alır, aklında olsun. Çok acıyıp yandığı için ara ara öbürlerini silip sürsem de domuz yağını falan, hemen yıkıyordum. Dayanamıyordum yanmaya. Uyuşturduğu için kolayıma geliyordu

Kızımın ağlaması hiç yok çok şükür hatta o elini de gayet rahat hareket ettirip kullanıyor ama sarılı eli. Çok ciddi yanmamış olabilir mi acaba

Kızımın ağlaması hiç yok çok şükür hatta o elini de gayet rahat ettirip kullanıyor ama sarılı eli. Çok ciddi
Kızımın ağlaması hiç yok çok şükür hatta o elini de gayet rahat hareket ettirip kullanıyor ama sarılı eli. Çok ciddi yanmamış olabilir mi acaba
anestol hiç kullanmadım sadece silverdin sürüyorlar

Kuzum bebek ve çocuklarda ciddi yanık olmasa da sarılır. Bizler kolluyoruz ama onlar kollamayı pek bilmiyorlar ya kendilerini, o yüzden tedbir amaçlı sarılır. Yoksa hava alsa daha çabuk iyileşir

Anne değilim ama yanık tecrübem var ben yorum yapabilirim sanırım.
orjinal sarı kantaron yağı ve orjinal domuz yağı yanık lekelerine ve yanıklara birebirdir. Bir arkadaşımın da eli çalışan fırının tavanına “yapıştı”. Elini siz düşünün. Leke bile kalmadı bu karışımla. İlaçlarla beraber gün içerisinde 5-6 defa sırayla bir onu bir onu sürdü uzun bir süre. Şu an elinde iz yok resmen
Çok teşekkürler yarası iyileşmeye başlasın kullanacağım şuan derisi yumuşak henüz

İz kalsa ne olacak ki bence kızınızı bu kafada yetiştirin mutlu bir insan olsun, aptal aşko kuşkolardan olmasın.

Bir fikir verir mi bilmiyorum ama çocukluğumda, 1 yaş, ocakta kaynayan süt tenceresine kolumu daldırmişim.
Tum derim kalkmış vs... Uzun süre doktor, krem uğraşmislar.
Şu an iz yok
Geçmiş olsun size de inşallah bizde de kalmaz

Geçmiş olsun kantaron yağı iz bırakmıyor birde doktorlar iz kalmamasi için bı krem veriyolar oda işe yarıyor annemin eline kızgın yağ döküldü elinin üstüne çok kötüydü iyilestikten sonra her gün iki üç kere kantoron yağı sürdü şimdi iz yok
İyileştikten sonra bende süreceğim inş teşekkürler

IMG_4712.jpeg
eli bu şekilde arkadaşlar. Bileğindeki yara henüz kurumadıgı için oraya bi kaç gün daha sargıya devam edilecek ben şu durumda kantaron yağı kullanabilir miyim yoksa oraya yeni deri gelmesini mi bekleyeceğim

İnstagramda aşkın dilürü diye biri var oğlu 2 yaş civarı bi yanık kazası geçirdi o anlatmıştı şöyle yaptım böyle yaptım diye göz atın. Kantaron yağı, domuz yapı, yumurta sarısı yapı falan yazmıştı. Bi de ben kireç merhemi duymuştum yanık için

Merhaba yaklaşık 8. Yaşlarında üzerime kaynar çay tepsiyle döküldü. Göğsümden aşağı tüm derim yüzülmüştü. Şu an hiç iz yok çok fazla denize girerdim tenim yanardı belki de ondan bilmiyorum,umarım çabucak iyileşir,geçmiş olsun.

Anne değilim ama yanık tecrübem var ben yorum yapabilirim sanırım.
orjinal sarı kantaron yağı ve orjinal domuz yağı yanık lekelerine ve yanıklara birebirdir. Bir arkadaşımın da eli çalışan fırının tavanına “yapıştı”. Elini siz düşünün. Leke bile kalmadı bu karışımla. İlaçlarla beraber gün içerisinde 5-6 defa sırayla bir onu bir onu sürdü uzun bir süre. Şu an elinde iz yok resmen
Merhaba arkadaşınız domuz yağını nerden temin etmiş acaba ? Bende de yanıl var

Domuz yağı nerden bulunur ? Bende de yanık var

Bugün şu kreme rastladım çok iyi geldiğini yazmışlardı. Ben kullanmadım. Belki şifa bulan olur bu vesileyle

X