kızımın sarılığı geçmemiş:(

M

mehtapbaygus

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mehtapbaygus
kızlar o kadar moralim bozukki kızım 1 ay 14 günlük oldu kalça çıkıklığı için doktora gitmiştik çok şükürki o normal çıktı ama doktor kızımı görünce sarı hala demesin mi tahlilleri için kan aldırdık minicik bebeğimden bi sürü kan aldılar o kadar ağladıki canım parçalandı sanki o içerde ağladı ben dışarda dua edin banada kızlar ne olur sonuçları iyi çıksında sarılığı geçsin.
allah kimseyi oaralara düşürmesin.çok canım yandı bugün.annelik zormuş sanırım

canım benım oglumun sarılıgı uc ay surdu.....
doktor sut sarılıgı dedı..ıkıncı ayında bır suru test yapılmıstı..

canım benım oglumun sarılıgı uc ay surdu.....
doktor sut sarılıgı dedı..ıkıncı ayında bır suru test yapılmıstı..

canım nasıl geçti peki sarılığı.mamamı verdin yoksa

doktorum ıstersen ılac verıyım dedı ıstersen sutu bır hafta kes dedı...ama tavsıye etmem dedı
uc ay sarı sarı dolastık gorenler ayyy bu cocuk cok sarı dedıler sonunda gectı..

çok geçmiş olsun canım sarılığa yakalanılmaması için ya da çabuk geçmesi için sık sık emzirin demişti doktorum bana ..İyi haberlerini alırız senden sonuçlar çıkınca gönlünü ferah tut.Ama annelik gerçekten çok zormuş.Hem çok zor hem de her kadının tatması gereken bir duygu.

doktorum ıstersen ılac verıyım dedı ıstersen sutu bır hafta kes dedı...ama tavsıye etmem dedı
uc ay sarı sarı dolastık gorenler ayyy bu cocuk cok sarı dedıler sonunda gectı..

ayy inşallah benim bebeğiminde geçer sütümü kesmeği istemiyorum bende ilaç kullanmak istemiyorum.zaten bir gün kesmiştik sütümü.çok teşekkürler canım içimi biraz olsun rahatlattın

evet annelik çok zor ama bi o kadarda harika bi duygu bebeğimin kolundan o kadar kan akmışki içeri girdiğimde hep kandı yerler içimi parçaladılar.inşallah bebeklerimize bişey olmaz iyileşirler.seninkinede geçmiş olsun canım minicik onlar onlara bişey olmasın

canım senı anlıyorum doktor bana komsuları gıtmeyı yasaklamıstı goren benı korkutuyordu

tam ıkı aylık olunca testlerı yapıldı temız cıktı benım surum yapıyormuş ucuncu ayında kendılıgınden gectı....

canım çok geçmiş olsun inş sonuçlarınız normal sınırlarda çıkar..

sarılıkta bol bol emzirmek en iisi
2.şekrli su 1 çay kaşığı aralıklarla
3.florasan ışığa çırılçıplak tutacaksınız 1-2 dak 4 kez
yattığı odada florasan ışık açık kalmalı

ben o şekilde geçirdim vallaha... yoksa küveze alacaklardı yavrumu

canım yaa çok geçmiş olsun inş sonuçlar iyi çıkarr..böle yazıları görünce üzülüyorum yaa..Allah hepimizin yavrularını korusun sağlık sıhat versin

geçmiş olsun canım. çocuklara bişey olunca bizler bin kat daha kötü oluyoruz. bana da doktor sarılık için sık sık emzir demişti. üzülme hayatım kısa zamanda geçicektir.

benim oğlumun maşallah hemen geçti sürekli emzirdim sende öyle yap anne sütü çok faydalı antibiyotik gibi sürekli emzir canım inşallah ilaç kullanmanıza gerek kalmaz.....

hepinize çok teşekkürler kızlar bugün sonuçlar için doktora gittik çk şükür sonuçları iyi çıktı ama sarılığı birazda olsa var.doktor zamana bıraktı yine bide hap verdi bakalım inşallah geçer

canım cok sevındım uzme kendın ı benımkı dedım ya uc ayda gectı gozlerının ıcı hep sarıydı

Arkadaşlar bizde 1 aylık olduk ama kızımın gözlerinde hala sarılık var ama çok değil ilk doktora gittiğimizde kan alınmıştı hemde 2 tüp doktor var dedi ama çok fazla değil dedi emzir geçer dedi şimdi doktora gitmekten korkuyorum yine kan alacaklar diye zamanla geçer inşallah devamlı emziriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…