Kızımın kabızlık problemi

Ikınmasını engelliyor derken canım ? Dediğin besinlerden uzak tutacağım kızımı mutlaka faydası olur inşallah
Kaka durdukca katilasiyor, bu da keci pisligi seklinde top top kaka yapmasina neden oluyor ya da cok buyuk kutleler halinde. Cocuk onu yaparken fazla ikiniyor. Belli sure sonra da artik kendisi ikinmaktan korktugu icin kakasini bilerek bekletebiliyor. Sokol likit bir tur yag, ama zeytinyag gibi mideden emilmiyor o da ve kakayi yumusatiyor. Kaka yumusak cikinca cocuk fazla ikinmiyor.

Anladım tamam bi deneyelim bakalım faydasını görürüz umarım evet bekledikçe daha beter hale geliyor zaten bu sefer de lavman olmadan çıkamıyor kaka sert oluyor çünkü

Çok teşekkürler hemen bakıyorum
kadir bey çok iyi bir doktordur bende 3 çocugumu onla buyuttum , para evrip gorundgunuz dr dan daha iyi yardimci olur size
sorun siz sorunuzu ben size onun yazacakalrini deyim yinede, mauz pirinç diyetin, yagli ve skerli yiyecekleri arttirma duphalac surup onerecek
çok ama çokk okudum onun yazilarini aklimda kalanlar bunlar, sorun ama yinede insallah sifa bulursunuz

birde ne zamandr var dediniz bu kabizlik sorunu ?
bi yerde okumustum çocuk iye için ant kullanmis yanlis ilaç kullandigi için yada teshis yanlisdi bilmiyorum bagirsakdaki yararli bakteriler ölmüs anne bunun için derman ariyordu
sizde oyle bisey yok demi ant kullanimi fln

Yok o ilacı kullanmadık hiç . Dediğiniz sayfaya göz gezdirdim biraz çözmek için bakındım öğrenince üye olup sorumu sorarım inşallah teşekkür ediyorum

Madem makarna ve pilav seviyor sebzeli yapmayı deneyin umarım işe yarar

çocuk cerrahisi

bize de çocuk cerrahisi vermişti diyet ve çok işe yaradı
sürekli ilaçla olmaz
bir de makarna pilav evde piştikçe...demişsiniz ya pişirmeyin o zaman bi süre, siz de yemeyin, çocuğa kötülük yapıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…