kızımın dişleri çıktı

zeliscik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
479
1
artık kızımında dişleri çıktı.geçen kayınvaldemlerde oturuyorduk.ceylin'e su içirmek için bardağı getirdim.içerken tık tık sesler geliyor.allah dedim diş çıkıyor sanırım dedim ağzına baktım alttan iki dişi patlamış uçları küçücük gözüküyor.bir haftadır yerleri kabarıktı.bekliyordum bu gün yarın çıkar diyordum.allahım hayırlı dişler nasip etsin bebişlerimize.şimdilik huzursuzluğu ateşi falan yok.inşallah hepsi böyle olur

aşkolsun arkadaşlar o kadar bakan olmuş biride hayırlı olsun dememiş. çok kırıldım.neyse diyendende demeyenden de allah razı olsun

:)))) Canım hayır uğurlu olsun kızımızın incileri umarım inci gibi dişleri olur güzel kızının. ee artık darısı bize Hala çıkaramadı benim cadım:))

Canim hayirli olsun inci gibi disleri olur insallah bizimde üst disleri geldi bizim dislerimiz 4 oldu.:dance::lepi:

abla olmus desene masallah kizina hayirli olsun benimkide 7,5 aylik daha tik yok

teşekkür ederiz teyzeleri. geceleri çok huysuz olmaya başladı.doğru dürüst uyumuyor.çok ağlıyor.

hayırlı olsun canım .darısı kızımın başına inşallah...daha ne şişlik ne bi belirti hiçbişi yok bizimkinde

hayırlı olsun...darısı bizimde başımıza...sertleşti kaşınıp duruyor yakında bizimde çıkar belki...

hayırlı olsun canım ben daha evli değilim ama bebeğim omasını çok istiyorum allahım sağlıklı bir dişler nasip etsin kızına eminim çok tatlıdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…