Kızımın 6 yasinda geçirdiği kaza

Mavimiresl

Beni beni Bihter’ini
Kayıtlı Üye
29 Mart 2022
6.035
5.665
35
İyi günler Hanimlar konuya hemen giriyorum. Kızım 6 yasindayken bi kaza gecirdi, eskiden cevirmeli atli karincalar salincaklar vardir ya gittigimiz bir mekanda bunlardan vardi arkadasimin 2 cocugu ve benim ozamanlar 9 ve 6 yasindaki cocuklarimda bunlara bindiler bi yandan ceviriyolar yani gorunuste bakılırsa cok saglam ve gittigimiz yerde yaşam alani at binme yerleri oyun alanlari kahvalti mekanları var ama maalesef bu atli karinca yere cok saglam montali değilmiş ve cok gürültülü bir sekilde gozumuzun önünde devrildi 😔 inanin o anı hatirladikca bile cok kötü oluyorum savaş alani gibi oldu biran orasi koşuşturan koşuşturana. Oglum en alttan çıktı cok şükür biseyi yoktu kizim zincirlere dolanmis ayirdik ordan cikardik diger cocuklar (2) salincak birini firlatmis disari biride boşluğa gelmiş. Ama kızımın kolunda kırık ve derin bir yarık açılma yani dilim varmiyor kolu sallanir sekildeydi bilegin yan tarafi ve biraz üstü kopma derecesinde. Neyse direk simdiye geciyim. Olayin üzerinden 2 sene gecti ve cok şükür kolunu elini bilegini kullanabiliyor ama derin bir iz kaldi şuan 8 yasinda ve dokuda azalmalar var derin yarık oldugu icin birlesme yerleri yoğun dikiş yerleri cok belli. Surekli goren insanlar soruyor ve ister istemez kızım cok üzülüyor ve hep hatirliyor ayni durumu. Bilgisi olan lutfen yazarmi bu yaş gurubuna yapilabilecek bi tedavi varmı estetik olarak goruntuyu biraz daha duzeltecek en azindan dikkat cekecek gibi bi goruntuyu azaltmakta olur. Bu arada ameliyat sonrasi kremleri denedim maalesef faydali olmadi. Doktor vs onerisini açığım 🌸

İyi günler Hanimlar konuya hemen giriyorum. Kızım 6 yasindayken bi kaza gecirdi, eskiden cevirmeli atli karincalar salincaklar vardir ya gittigimiz bir mekanda bunlardan vardi arkadasimin 2 cocugu ve benim ozamanlar 9 ve 6 yasindaki cocuklarimda bunlara bindiler bi yandan ceviriyolar yani gorunuste bakılırsa cok saglam ve gittigimiz yerde yaşam alani at binme yerleri oyun alanlari kahvalti mekanları var ama maalesef bu atli karinca yere cok saglam montali değilmiş ve cok gürültülü bir sekilde gozumuzun önünde devrildi 😔 inanin o anı hatirladikca bile cok kötü oluyorum savaş alani gibi oldu biran orasi koşuşturan koşuşturana. Oglum en alttan çıktı cok şükür biseyi yoktu kizim zincirlere dolanmis ayirdik ordan cikardik diger cocuklar (2) salincak birini firlatmis disari biride boşluğa gelmiş. Ama kızımın kolunda kırık ve derin bir yarık açılma yani dilim varmiyor kolu sallanir sekildeydi bilegin yan tarafi ve biraz üstü kopma derecesinde. Neyse direk simdiye geciyim. Olayin üzerinden 2 sene gecti ve cok şükür kolunu elini bilegini kullanabiliyor ama derin bir iz kaldi şuan 8 yasinda ve dokuda azalmalar var derin yarık oldugu icin birlesme yerleri yoğun dikiş yerleri cok belli. Surekli goren insanlar soruyor ve ister istemez kızım cok üzülüyor ve hep hatirliyor ayni durumu. Bilgisi olan lutfen yazarmi bu yaş gurubuna yapilabilecek bi tedavi varmı estetik olarak goruntuyu biraz daha duzeltecek en azindan dikkat cekecek gibi bi goruntuyu azaltmakta olur. Bu arada ameliyat sonrasi kremleri denedim maalesef faydali olmadi. Doktor vs onerisini açığım

Çok geçmiş olsun 🌸

İyi günler Hanimlar konuya hemen giriyorum. Kızım 6 yasindayken bi kaza gecirdi, eskiden cevirmeli atli karincalar salincaklar vardir ya gittigimiz bir mekanda bunlardan vardi arkadasimin 2 cocugu ve benim ozamanlar 9 ve 6 yasindaki cocuklarimda bunlara bindiler bi yandan ceviriyolar yani gorunuste bakılırsa cok saglam ve gittigimiz yerde yaşam alani at binme yerleri oyun alanlari kahvalti mekanları var ama maalesef bu atli karinca yere cok saglam montali değilmiş ve cok gürültülü bir sekilde gozumuzun önünde devrildi 😔 inanin o anı hatirladikca bile cok kötü oluyorum savaş alani gibi oldu biran orasi koşuşturan koşuşturana. Oglum en alttan çıktı cok şükür biseyi yoktu kizim zincirlere dolanmis ayirdik ordan cikardik diger cocuklar (2) salincak birini firlatmis disari biride boşluğa gelmiş. Ama kızımın kolunda kırık ve derin bir yarık açılma yani dilim varmiyor kolu sallanir sekildeydi bilegin yan tarafi ve biraz üstü kopma derecesinde. Neyse direk simdiye geciyim. Olayin üzerinden 2 sene gecti ve cok şükür kolunu elini bilegini kullanabiliyor ama derin bir iz kaldi şuan 8 yasinda ve dokuda azalmalar var derin yarık oldugu icin birlesme yerleri yoğun dikiş yerleri cok belli. Surekli goren insanlar soruyor ve ister istemez kızım cok üzülüyor ve hep hatirliyor ayni durumu. Bilgisi olan lutfen yazarmi bu yaş gurubuna yapilabilecek bi tedavi varmı estetik olarak goruntuyu biraz daha duzeltecek en azindan dikkat cekecek gibi bi goruntuyu azaltmakta olur. Bu arada ameliyat sonrasi kremleri denedim maalesef faydali olmadi. Doktor vs onerisini açığım 🌸
Çok geçmiş olsun 🌺

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.
Doktor vb bilgim yok ama tvde çıkan başarı haberleri nedeniyle, acaba diyorum kızınızın kolunun ayrıntılı fotoğrafı, geçirdiği ameliyatlar, varsa raporlarıyla vs Akdeniz Üniversitesi Hastanesiyle irtibata mı geçseniz?
En ağır vakalarda bile çok başarılı sonuçlar çıkıyor.

Cok sagolun fikirleri ve doktor ismide gelirse hepsini not alip degerlendircem en azindan yonlendirme olur bize.
Doktor ismini hatirlamiyorum ama akdeniz universinesinde komple yuz nakli yapan bir doktor vardi. Onu arastirip irtibata gecerseniz belki yardimi olur. Bu operasyonu yapan baska doktorlar da vardi tahminim, yuz nakli cok uc bir ornek tabi. Hani onu yapiyorsa kol cok basittir onun yaninda diye dusunuyorum

gecmis olsun iyi bir plastik cerrahi bulup onunla gorusmelisiniz umarim istediginiz goruntuye kavusur yavrunuz 🤗
Teşekkür ederim insallah umudumuz bu yönde kaza sonrası haftalarca kullanamadi elini bileğini sonrasi hafif parmaklarini oynattı sonrasinda tamamen kullanmaya basladi ozamanlar tek temennimiz eskisi gibi olmasiydi ama bu aralar cok fazla soru geliyor ve belliki miniğimde huzursuz oluyor o yuzden bilgi almak ve park alanindaki oyuncaklar icin herkesin bilgili olması acisindan konu acmak istedim❣️🌸

Doktor ismini hatirlamiyorum ama akdeniz universinesinde komple yuz nakli yapan bir doktor vardi. Onu arastirip irtibata gecerseniz belki yardimi olur. Bu operasyonu yapan baska doktorlar da vardi tahminim, yuz nakli cok uc bir ornek tabi. Hani onu yapiyorsa kol cok basittir onun yaninda diye dusunuyorum
Ömer Özkan

Çok geçmiş olsun, sağlam deriden alınan doku nakli ile sanırım bu tarz estetikler yapılıyor ama tabi yaranın durumu derinin durumu bunun için bu alanda uzman bi kaç doktordan görüş almanız çok daha faydalı olacaktır 🙏

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.
Doktor vb bilgim yok ama tvde çıkan başarı haberleri nedeniyle, acaba diyorum kızınızın kolunun ayrıntılı fotoğrafı, geçirdiği ameliyatlar, varsa raporlarıyla vs Akdeniz Üniversitesi Hastanesiyle irtibata mı geçseniz?
En ağır vakalarda bile çok başarılı sonuçlar çıkıyor.
Cok sagolun Mune Mune Hanim. Amin tüm cocuklarimizi Rabbim beterinden korusun. Bir arkadasta ayni hastaneyi önermiş not aliyorum hemen

X