kızımda bende kel kalıcaz galiba ::(((

ipekkocak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
46
0
4,5 aylık oldu kızım saclarım cok fena dökülüyor.Zaten seyrekti artık hiç kalmıcak heralde.düzelse artık su hormonlar diyorum.benle beraber kızımın sacları da cok fena dökülüyor.ana kız kel olduk arkadaslar sizde durumlar nasıl?var mı bı care.gecen gun kd dr una gittim dermatologa gorun dedi ama bulundugum yerde yok kel kalmazsam ıyı.ıyıden ıyıye acıldı ya tepem.:çok üzgünüm:

canım hiç üzülme aynı sorun beni kızdada vardı hatta resimlerini görsen resmen kel adamlar gibiydi özellikle tepeleri açık gülmekten ölürsün çok şükür altıncı aydan sonra düzelmeye başladı ayrıca benimde saçlarım çok dokuluyosu senin gibi kel kalıcam diyordum oda 2 aydır dökülmüyo çok şükür çevremdeki tüm soğum yapan annelerde de durum aynı kızını öpüyorum sevgiler...

benımde dokuluyordu bebeğiminde kayınvalıdem eskıler derlermıskı bebek ıyıce anneyı tanıyınca annenın saçları dokulurmus derdı ama ne kadar doğru bılmıyorum

Benim de feci dökülüyor korkumdan elimi kafama süremiyorum bile anında bi sürü sac teli geliyor,banyoda resmen tutam tutam .tecrübeli büyükler 6 aydan sonra geceer diyorlar vucutdaki demir stoklarını tüketiyormusuz galiba 6 ayda vucut normala döner diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum ama 6 ayımızı doldurmayı bekliyorum

benimde 4buçuk aylık oğlum var, çok fena saçlarım dökülüyor,inşallah geçici bidurumdur ve yenileri çıkar.çünkü çok öğündüğüm upuzun saçlarım vardı,böyle giderse kestirmek zorunda kalıcam,bebeklerin doğumdaki saçlarının dökülüp yenilerinin çıktığını biliyorum ama annelerinde böyle birşeyle karşılaştığına ilk kez şahit oldum,valla kadınların işi çok zor..

benim de felaket bi dökülmem var oğluşumun az bi döküldü sonra durdu ama benimki durmuyoo resmen banyodan kaçar olduumm bakalım bioxcin aldım yeni ne kadar etki edecekkk(

bende 1 haftadır bioxin kullanıyorumn memnunum eskiye oranla çok daha az dökülüyor mesela eskiden yıkanırken küvet tıkanırdı saçlardan şimdi tıkanmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…