kızıma isim

hazem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
7
0
4 aylık gebeyim. kızıma isim arıyorum yardım edermisiniz.:ecrin_bebek:

Allah sağlıklı doğum nasip etsin inşallah

ecrin, melek, ceylin, elif, zeynep, ela , dila

ALLAH sağlıkla doğmasını nasip etsin inşallah.........liyanur,liva,lina,zeynep,eylül,ela,berra,ecrin,ceylin,didar,ezgi,simge,özge,gülşah,feray,irem,sena,özlem,serap,figen,.....

sen hada 4aylıksın canım ben 33haftamdayım hala bulamadım,

bende eylül yada tutku düşünüyorum ama bunlarda değişebilir

inci,bahar,melek,ipekte güzel offff offf insanın çocuğuna isim beğenmesi ne zor ya

aynen canım.34+2 hamileyim.hala deren derin ve eflin arasında karar veremedik.çıldırıcam artık

Esra olsun
Ecrin/Ceylin gibi yeni çikan isimlerdense, Esra gibi senelerdir bilinen bir isim koymak daha mantikli bence.
'Eski' isimlerin anlamlari var en azindan. 'Yeni' isimlerin anlamlari hep internette uyduruluyor.

Kuran'da geçen isim ariyorsaniz: Esra, Kübra
Kuran'da geçmeyen ama güzel olan isimler: Seda, Funda
Bu tür isimleri seviyorum ben.

bende nehir ve naz arasında kaldım aslında bunlarda içime sinmiyor ama başkada beğenemiyorum ne zormuş yaaaa

bende 5 aylık hamileyim..allah nasip olursa bende güzel kızıma şevval ismini koymak istiyorum..ama kararsızım..söylemesi zor gibi geliyor..aklım karışıyor..eylül,inci,nisa,esma gibi isimlerde geçiyor aklımdan aslında..

selamlar ,

Benimde 4,5 aylık bir kızım var bende senin gibi çok isim araştırmıştım ,hem anlamı güzel olsun hemde değişik olsun istemiştim .Sonunda Ecrin'de karar kıldık "Allah'ın Hediyesi" anlamını taşıyor ....

Ailemize kızım ecrin Allah'ın hediyesi oldu bize.....

Bebişini sağlıklı sıhhatli biir şekilde kucağına almak nasip olur inşallah...

Sevgiler :teytey:

kızlar benimde kızım olucak biz 30. haftadayız ama hala tam olarak karar vermiş değilim yalnız ecrin gibi ceylin gibi aleyna gibi modern isimleri koymayı düşünüyorsanız bir daha düşünün derim çünkü her ne kadar nette ve bazı kitaplarda anlamları yazsada o isimlerin bazılarının anlamı yok.ecrinden emin değilim ama ceylin ve aleynanın hiç bir anlamı yok.eğer çok hoşunuza gidiyorsa yinede yanına başka bir isimle beraber konulabilir

selamlar ,

Benimde 4,5 aylık bir kızım var bende senin gibi çok isim araştırmıştım ,hem anlamı güzel olsun hemde değişik olsun istemiştim .Sonunda Ecrin'de karar kıldık "Allah'ın Hediyesi" anlamını taşıyor ....

Ailemize kızım ecrin Allah'ın hediyesi oldu bize.....

Bebişini sağlıklı sıhhatli biir şekilde kucağına almak nasip olur inşallah...

Sevgiler :teytey:

yalnız arastırırken bu sıteyı unutmussun galıba.yenı dogan butun bebeklerın adı ecrin cok komık ya:eek:

ipek çok güzel bi isim
eda olabilir
zeynep
ayşe
afra
pelin
sude
hoşuma giden isimler bunlar
ileride kızım olursa ismini Ayşe koymak istiyorum ama Zeynep de hoşuma gidiyor
Ayşe Zeynep olabiliir... :asigim:

X