Kızıma İsim

kızımın ismi ne olsun?

• YAREN:yakın arkadaş,dost

OY: 19 52,8%
  • ASEL:arapça da bal,cennetteki baldan ırmak

OY: 17 47,2%

• Ankete Katılan
    36
  • Anket Kapalı .

karabiberim

Kızlarının annesi
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
594
16
40
arkadaşlar aslında topiğimi buraya açacaktım ama bi yanlışlık oldu.saruboceq arkadaşım çagırınca burayada açtım yardımlarınızı bekliyorum.bebeğimin ismi için.:1hug:

ikiside cok güzel isim canım ama benım kulagıma asel daha hoş geldi a.s. ismiyle yasasın inşaallah tatlı kızın :nazar:

bende yaren diyorum canim sen bilirsin tabiki hangisi sicak geliyorsa o ismi koy, ikisininde manasi guzel

bende oyumu yarene verdim....yaa bizde kaçgündür isim düşünüyoruz..eşim osmanlıya eski türkçeye düşkün biraz..osmanlıda gül çok kullanılırmış...gülsima ve gülefza beğendik biz..siz ne dersiniz..

canım ben aseli beğendim.değişik kızına özel bir isim,kızınızda sizin için özel o yüzden canım.

dayımın 5 yaşındaki kızının adı yaren asel :))
ve çocuk benim ismim gibisi yok diyorr..
hayırla doğması dileğiyle..

yaren daha duyulmuş bir isim kız ismi olduğu belli asel çok güzel değişik fakat unisex bi isim erkek ismide olabilir. başka seçenek olmadığı ve yarene göre asel kulağıma daha hoş geldiği için asel diyim :)

ben yaren den yana kullandım oyumu eskiden beri çok beğendiğim bi isimdir...artık karar senin...

eğer kesin bu iki isim diyorsan bence de yaren.asel i ilk duydum bendeki ilk intiba aselsan fabrikasını çağrıştırdı.işin esprisi tabi:)))gönlüne hangisi hoş geliyorsa arkadaşım

Ben Asel diyorum.Çok güzel ve de çok değişik!Bence bilinmemiş sık kullanılmayan isimler her zaman daha güzel ki çocuklarımızın gelecekte bu isimleri kullanıcağını düşünürsek farklı ve eski olmaması çok daha hoş.Ben Aseli hiç duymadım,Yareni ise bol miktarda duydum...Anlamı harika Asel'in!İnsanlar isminin anlamını alırlarmış bir süre sonra,ve bu anlamla yüklenirse harika misyonları ve kişiliği olacağından eminim...Hayırlısı olsun......

ben oyumu yaren den yana kullandim bana daha sicak geldi sanki asel adindaki biri soguk biri olurmus gibi dusundum ama sen en iyisini bilirsin tabiki... saglikla kucagina alman dilegiyle:)

X