Kızıma isim seçicem buyrun ankete:)

Kızıma isim seçiyorum oylarınızı bekliyorum arkadaşlar:)

• Ahsen

OY: 10 8,8%
  • Duru

OY: 49 43,4%
  • Eylül

OY: 37 32,7%
  • Elanur

OY: 9 8,0%
  • Kayra

OY: 8 7,1%

• Ankete Katılan
    113
  • Anket Kapalı .
bunların içinde Eylül cazip geldi banada.
adı ne olursa olsun, canı sağolsun.
ay buda çok kafiyeli oldu :)

bende kayra dedim daha hos ve cok begendigim bir isimdir ama ben kizimin ismine koyamiyorum izin yok...

ben de ahsen dedim , ama eylül de güzel .. geçenlerde bir arkadaşın anketinde duru dedim pişman oldum sonra , duru çok var bu sıralar , kimin kız olsa adı duru 2-3 yıldır , çocuklar okula gidince çok zor olacak onlar için :-(
bir dönem İÖO'da öğretmenlik yaptım da 4 sene kadar , o zamanlar kübra-büşra-efe furyası vardı , neredeyse her sınıfta 3-4 tane kübra , bi o kadar büşra , 3-4 tane efe olunca çocuklar da bir süre sonra rahatsızlığını duyuyordu :S

haklısın canım isim patlaması yaşanıyo bizim apartmandada 3 tane buse var hepside aynı akran 1 yaş var en fazla aralarında:) biraz farklı olsun bende yakın çevremde olmayan isimleri seçtim ankete koydum:) hadi hayırlısıhihoyyyt

Son düzenleme:
dilara canım bende duru ismini severim aslında doğa ismide çok güzel bende kızıma ada ismni koyacağım allah izin verirse.ama ahsen ismi çok itici haberin olsun.

kayra tuanamda düsündügüm isimler arasindaydi ama bir bakdimki erkeklerede koyuyolar bu ismi vazgecdim
o yüzden sendede duruyu secdim tatlim

allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallaha.s.

ben eylül dedim büyük ihtimalle benim kızımın adıda eylül olacak:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…