Doğuma Hazırlık kızıma ısım anket

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
başka seçeneğimiz yok mu kaydirigubbakcemile2

eylülde doğsa eylül olabilir ama sanırım mart bebeği.. hangisi içinize siniyorsa o olsun ama başka isimlerde bakılabilir karar veremiyorsanız.

arkadaşım kusura bakma ama isimler bana çok cazip gelmedi. ecrin ve ceylin kesinlikle değil. akasya ismini zaten beğenmem. eylül fena değil ama bence de eylülde doğmuş olsa daha anlamlı olurdu.

yardımcı olamadım üzgünüm ama istersen başka isimleri de araştır. çok hoşuna gidiyorsa bu isimler içlerinden kesinlikle eylül iyi.

bencede içlerinde en güzeli eylül ama eylülde doğmuş olsaydı daha anlamlı olurdu sakın ecrin koyma fenalık geldi bana geldi artık herkeste aynı ismi duymaktan...

Bence Belinay :))).Diğerleri gerçekten çok duyuldu artık.İnci'yi de severim.Sen bu 3 isimden başka düşünmüyosun sanırım ?

bence farklı bi isim olursa iyi olur özellikle ecrin ve ceylin isimleri bu ara doğan çevremde nerdeyse her çocuğa konulan isimler sonra pişman olabilirsiniz
eylülde bi kaç sene önceden başlandı konmaya
illa bunların arasından olacaksa akasya en iyisi bence

eylül cok hosuma gitdi dogrusu diyerleri cok SIK duyulmaya basladi sanki
hatta eylül nisa harika olur bence
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin canim insallaha.s.:nazar:

cok sagol canım dıleklerın ıcın de cok sagol tum anne adayları saglıkla sıhhatle allaım bebeklerımız ınsallah

ecrin ve ceylin ismeleri cok yaygin ama zaten ikiside hosuma gitmiyor...
eylül ismini cok begenirim bence eylül olsun kizinin adi...

X