Kızım sürekli soluna yatıyo

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
Selam kızlar kızım yatarken ilk 2 ay çok dikkat etmeme rağman yani( bir sağına bir soluna yatırmama rağmen) şimdi dikkat ediyorum kızım başını dönderip hep solunda yatıyor.ben ne kadar sağına çevirsemde tekrar ne yapıp edip soluna çeviriyo..acaba bi zararrı olurmu.bi doktora götürsemmi ...acaba sizde durum nasıl dikkat ettiniz mi...acele yardımmmm...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

cnm bende hep bi sağına bi soluna yatırıyorum ama arada benimkide aynı yöne çeviriyo başını bişey olmaz heralde

canım bencede telaş etme içinin rahat etmesi için doktoruna da sorabilirsin benim oğlumda bazen aynı şeyi yapıyo daha rahat ettiğni düşünüyorum kendi rahatını kendi ayarlıyor sanırım

yan yatma yastığı kullanırsan fazla dönemez.
Bişey olmaz ama sürekli böyle yaparsa kafasının şekli ona göre bir hal alır.Yattığı yer çok düz kalır diğer tarafa göre.

ben yan yatırmama rağmen arada,gazını iyi çıkardığımda sırtüstü de yatırıyorum.

darkçım benden uzun yaşıcaksın cnm.bende yan yatırma yastığını önerecektim :)

Acaba kızlar ana karnındaki yatışıyla bağlantısı varmı.benim kızım hep soluna yatıyordu karnımdayken de :))))

Merhaba benim kızımda sürekli soluna yatıyo yani kafasını çeviriyo.Dün doktora götürdük kontrole ve ben bu forumu okumamıştım ama annelerin kaygıları ortak sanırım :) doktora aynı şeyi sordum oda hamile iken hangi tarafıma yattığımı sordu (ben hep sol tarafıma yatıyordum çünkü doktorum öyle önermişti ) sol tarafıma deyince ondandır dedi.ve bir zararı yokmuş yanlızca kafası öyle şekillenir dedi .bide sol tarafındaki saçları daha çok dökülür dedi.sevgilerimle...

Merhaba benim kızımda sürekli soluna yatıyo yani kafasını çeviriyo.Dün doktora götürdük kontrole ve ben bu forumu okumamıştım ama annelerin kaygıları ortak sanırım :) doktora aynı şeyi sordum oda hamile iken hangi tarafıma yattığımı sordu (ben hep sol tarafıma yatıyordum çünkü doktorum öyle önermişti ) sol tarafıma deyince ondandır dedi.ve bir zararı yokmuş yanlızca kafası öyle şekillenir dedi .bide sol tarafındaki saçları daha çok dökülür dedi.sevgilerimle...

Çok teşekkür ederim bi doktor ağzıyla bunları duymak çok rahatlattıııı :))):CüvCüv:

benım kızım da hep sağına yatıyor (ben hamıleyken soluma yatıyordum.) kafasını sola cevırmemıze rağmen inatla o sağa donduruyo. kafasının seklı yamulmaya başladı bile:KK43:

X