Kızım sürekli hasta onun için 4444 salaten tefriciye okuyacağım.yardım eder misiniz?

10 tane de ben okudum.

Gülfer Hanımın kızı Cemre'nin şifası niyetine:

OKUNAN TEFRİCİYE: 1550
KALAN TEFRİCİYE: 2894

40 tane okudum

OKUNAN TEFRİCİYE: 1600
KALAN TEFRİCİYE: 2844

gulferr canım ben bugün çok yavaş gidiyorum. sabah sabah çok sinirlerimi bozacak bir işim çıktı apartmanda, güne kötü başladım. normalde hızlı okuyorum ama neyse kusura bakma artık.

20 de ben okudum.

OKUNAN TEFRİCİYE: 1670
KALAN TEFRİCİYE: 2774

10 daha okudum.

OKUNAN TEFRİCİYE: 1680
KALAN TEFRİCİYE: 2764

10 okudum.

OKUNAN TEFRİCİYE: 1690
KALAN TEFRİCİYE: 2754

gulferr canım ben bugün çok yavaş gidiyorum. sabah sabah çok sinirlerimi bozacak bir işim çıktı apartmanda, güne kötü başladım. normalde hızlı okuyorum ama neyse kusura bakma artık.
Estağfurullah canim ne kusuru okadar yardimci oluyorsun ki ne kadar teşekkür etsem az allah razi olsun. insallah sinirini bozacak şeyide halletmissindir

Estağfurullah canim ne kusuru okadar yardimci oluyorsun ki ne kadar teşekkür etsem az allah razi olsun. insallah sinirini bozacak şeyide halletmissindir
Hallettim canım. süfli işlerle beni yoruyorlar :) bugün daha hızlı ve verimli bir okuma yapacağım Allah izin verirse

60 okudum.

Gülfer Hanımın Kızı Cemre'nin şifası niyetine:

OKUNAN TEFRICIYE :2050
KALAN TEFRICIYE :2394

160 tane okudum.

Gülfer Hanımın Kızı Cemre'nin şifası niyetine:

OKUNAN TEFRICIYE :2210
KALAN TEFRICIYE :2234

Canım direncini artıracak yiyecekler yedir ceviz ballı ceviz falan cevizi bilendırdan geçir balla macun yap benim kızımda öyleydi sürekli hasta her ay.Bide günlük dut pekmezi ve bizim bu tarflarda olan andız pekmezi var onlardan veriyoruz bir kaşık şükür iyi eskisi gibi sık hasta olmuyor bende okucam ama okuyunca yazim sayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…