kızım olcak kızımmmm:))

hasret...

elveda istanbul:(
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
365
3
kızlar dün dr daydık. bi önceki dr um üç hafta önce oğlun olcak demişti. ama dün net olarak gördük ki kızım olcakmışş!!:asigim:

canım kutlarım eli ayağı düzgün hayırlı uğurlu salih kullarından olsun inşallah allahcc olmayanlarada versin

teşekkür ederim kızlar, allah isteyen herkese nasip etsin. hamişlerin de bebişlerini hayırlısıyla doğurmalarını nasip etsinna.s.

kızlar dün dr daydık. bi önceki dr um üç hafta önce oğlun olcak demişti. ama dün net olarak gördük ki kızım olcakmışş!!:asigim:

CANIM ONCELIKLE BEBEYINI SAG SAGLIM KUCAGINA ALIRSIN INSALLAH GUZELIM:BENIM UC YASINDA OGLUM BIDE HENUZ UC AYLIK BIR KIZIM VAR:OGLUMDAN SONRA BENDE DORT AYLIKKKEN OGRENDIM KIZIM OLUCAGINA AYYYYYYYYYY COK SEVINDIM COK SEKEROLUYO HER IKISIDE:KIZLARI CICILI BUICILI GIYDIRIYORSUN BIDE KIZLAR BI CILVELI BIR CILVELI OLYO:KOCAMI ELINE ALDIYA ESIM KIZIMDA KIZIM FIR DONUYO:OGLUN DIYORUM ONUDA COK SEVIYORUM:AMA BU KENDINI ZORLA SEVDIRIYO DIYO:HAYIRLI UGURLU OLSUN CANIM

canım kutlarım eli ayağı düzgün hayırlı uğurlu salih kullarından olsun inşallah allahcc olmayanlarada versin

Hasretcim benimde hala kesin olmamakla beraber aynı durum olacak galiba önce erkek sonra kız dendi bakalım hayırlısı bizim ve geleceğimiz için ne ise o olsun seninki kesinleşmiş hayırlı uğurlu olur inşallah.Sağlıkla sıhhatle inşallah. Bu arada bir memleketlimi gördüm be mutlu oldum ya.:sm_cool:

Tebrik ederim canım :1hug:
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin a.s.

X